Septembrové ÍRSKO z Bratislavy – letenky už za 20€!

pobrežie Írska

Aj do Dublinu v Írsku sa dá letieť počas septembra za parádne ceny! Dnes tu pre vás máme tip na spiatočné letenky, ktoré sú aktuálne dostupné už za 20€ za let tam aj naspäť dohromady!

Poletíte pritom priamo z nášho bratislavského letiska. Dostupné sú napríklad termíny 15-20.9.2021, 15-22.9.2021. Za ceny do 30€ potom viete letieť v septembri aj v množstve ďalších termínov.

Ak by ste prípadne potrebovali letieť z iného letiska, dostupné linky si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina). Ak by ste potrebovali zmeniť dátum či destináciu, Ryanair vám 7+ dní pred odletom za túto službu nebude účtovať poplatky. Dopláca sa iba prípadný rozdiel v cene leteniek.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Dublin
20€
15-20.9.2021

Požičanie auta na letisku v Dubline

Auto sa dá napríklad na 5-dňový výlet zarezervovať už od 202€ – to pri štvorici znamená 50,5€/osoba a cca 10€/osoba na deň. Celú ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke. 

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Na vyhľadávanie ubytovania môžete použiť napríklad porovnávač cien Momondo, ktorý porovnáva ceny na rôznych portáloch umožňujúcich rezerváciu ubytovania.Následne odporúčame voliť väčšie známe portály s pozitívnymi recenziami.

Spomenúť určite musíme aj trend dnešných dní Airbnb.com. Miestni na ňom ponúkajú ubytko vo svojich domoch, bytoch či izbách.

Kompletná ponuka ubytovania – Momondo / Airbnb.com

Vstup do Írska a návrat na Slovensko

Na vstup do Írska je potrebné byť zaočkovaný alebo mať negatívny PCR test nie starší ako 72 hodín, alebo mať potvrdenie o prekonaní ochorenia v posledných 180 dňoch. Viac info na stránkach MZV.

Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

letenky z Bratislavy do Dublinu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)