Septembrové ALBÁNSKO – letenky už od 23€!

Albánsko národný park

September je stále vhodné obdobie na dovolenkovanie na juhu Európy. Dnes tu pre vás máme ďalšiu zaujímavú destináciu – Albánsko s letenkami už od 23€!

Za najnižšiu cenu ponúka letenky spoločnosť WizzAir členom Wizz Discount Club. Ak však aj členstvo zakúpené nemáte – letenky vás budú stáť stále veľmi slušných 43€.

Členstvo však môžeme odporučiť. Dá sa prikúpiť priamo pri rezervácii letenky a zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. Členstvo pritom stojí na rok 30€ pre dvojicu a bežná zľava pri spiatočnej letenke pre jednu osobu je 15-20€. Veľmi rýchlo teda na členstve ako takom profitujete.

Za najnižšiu cenu je možné letieť v termíne 13-20.9.2021. V pondelok na obed odletíte a o týždeň neskôr ráno letíte naspäť.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Tirana
od 23€
13-20.9.2021

Tipy na ubytovanie

Hotel Epidamn5***** ubytovanie v meste Durrës len 300 metrov od pláže a 25 kilometrov od letiska v Tirane. Má skvelé hodnotenia – celkovo s priemerom 9,3/10(9,5/10 za komfort a 9,7/10 za polohu). Za izbu pre dvoch s klimatizáciou, vlastnou kúpeľňou, WiFi či TV tu na 7 nocí zaplatíte ako dvojica 378€ – 189€/osoba, 27€/osoba/noc. V cene máte aj raňajky. 

Hotel Vila Misiri3*** ubytovanie priamo pri Durres Beach so skvelým hodnotením 9,6/10 pri viac ako 140 hodnoteniach. Za izbu s balkónom, klimatizáciou, vlastnou kúpeľňou, WiFi či TV dáte ako dvojica na 7 nocí iba 350€ – 175€/osoba, 25€/osoba/noc. Za izbu s výhľadom na more dáte len o +15€ navyše. V cene sú aj raňajky!

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania v Albánsku na tejto stránke.

Vstup do Albánska a návrat na Slovensko

Albánsko momentálne na vstup nevyžaduje test, očkovanie či karanténu. No pri vstupe do krajiny vám môžu merať teplotu a ak by ste mali viac ako 37,5°C, nepustia vás. Viac info priamo na stránkach MZV.

Pri lete naspäť na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdí slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines. Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

letenky z Viedne do Tirany

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?