Septembrová VALENCIA – letenky z Viedne za 15€!

Valencia
By: O Palsson - CC BY 2.0

Ďalšou destináciou, do ktorej je možné si počas septembra lacno zaletieť je krásna španielska Valencia! Spiatočné letenky sa totižto dajú kúpiť už za 15€ za let tam aj naspäť dohromady.

Za najnižšiu sumu je možné letieť v termíne 27-30.9.2021 na konci septembra. 

Termíny za vyššie ceny: 8-12.9.20221 za 29€(streda-nedeľa), 16-19.9.2021 za 31€(štvrtok-nedeľa), 22-26.9.2021 za 28€(streda-nedeľa), 23-26.9.2021 za 29€(štvrtok-nedeľa)

Do Valencie sa dá letieť aj z ďalších letísk či ďalšími leteckými spoločnosťami – kalendáre termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Stále platí, že ak by sa niečo zmenilo a potrebovali ste zmeniť buď dátum alebo rovno aj destináciu, Ryanair to momentálne ponúka zadarmo. Dopláca sa iba rozdiel v cenách leteniek.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Valencia
15€
napr. 27-30.9.2021

Tip na ubytovanie

Mon Suites Carmenubytovanie v centre Valencie kúsok od obrovského parku, ktorý sa tiahne stredom Valencie. Za apartmán s klimatizáciou, vlastnou kúpeľňou, TV, Wifi zaplatíte ako dvojica 218€ – 109€/osoba, 36,3€/osoba/noc. Predchádzajúci dovolenkári ho hodnotia priemerne 8,1/10.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania vo Valencii so stovkami dostupných zariadení na tejto stránke.

Vstup do Španielska a návrat na Slovensko

Španielsko na vstup do krajiny momentálne nepožaduje ani test, ani očkovanie ani karanténu. Odporúčame však sledovať príslušnú stránku na MZV.

Pri lete naspäť na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na viedenské letisko jazdí pravidelný slovenský dopravca Slovak Lines v rôznych časoch počas celého dňa(či noci). Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

Septembrová VALENCIA - letenky z Viedne za 15€!

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)