Septembrová BARCELONA – letenky z Viedne za 19€!

Barcelona , Španielsko

Aj do Barcelony sa dá letieť počas septembra za výborné ceny! Spiatočné letenky s odletom z Viedne sú dostupné za výborných 19€ za let tam aj naspäť dohromady.

Ako príklad termínu môžeme uviesť 16-21.9.2021. Vo štvrtok odletíte a v utorok sa vrátite naspäť.

Ďalšie linky do Barcelony aj z iných letísk a kalendáre termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Stále platí, že ak by sa niečo zmenilo a potrebovali ste zmeniť buď dátum alebo rovno aj destináciu, Ryanair to momentálne ponúka zadarmo. Dopláca sa iba rozdiel v cenách leteniek.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Barcelona
19€
16-21.9.2021

Tip na ubytovanie

Hostal Excellence – ubytovanie v centre Barcelony s viac ako 400 hodnoteniami s priemerom 8,2/10 ( a hodnotením za polohu až 9,6/10 ). Za 5 nocí zaplatíte ako dvojica 272€ – 136€/osoba, 27,2€/osoba/noc. Picasso Museum je vzdialené len 900 metrov, Sagrada Familia 2km.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania so stovkami zariadení v Barcelone na tejto stránke.

Vstup do Španielska a návrat na Slovensko

Španielsko na vstup do krajiny momentálne nepožaduje ani test, ani očkovanie ani karanténu. Odporúčame však sledovať príslušnú stránku na MZV.

Pri lete naspäť na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na viedenské letisko jazdí pravidelný slovenský dopravca Slovak Lines v rôznych časoch počas celého dňa(či noci). Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

Septembrová BARCELONA - letenky z Viedne za 19€!

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)