Septembrová BARCELONA – letenky z Viedne už za 18€!

Barcelona , Španielsko

A čo by ste povedali na výlet do Barcelony koncom leta? Spiatočné letenky na septembrové termíny sú totižto momentálne dostupné už za 18€ za let tam aj naspäť dohromady!

Ako príklad termínu môžeme uviesť 15-22.9.2021 – termín na týždňovú dovolenku od stredy do stredy. Prípadne v termíne 15-20.9.2021 od stredy do pondelka vás letenky budú stáť iba o +1€ navyše.

V septembri sa bežne pohybujú teploty v Barcelone okolo 30°C. Ak teda nebudete mať vyslovene smolu, nemal by byť problém užiť si aj slnko a more.

Do Barcelony však nelieta iba WizzAir. Ďalšie dostupné linky a kalendáre termínov nájdete na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si – priority boarding pri potrebe ďalšej väčšej príručnej batožiny, prípadne klasické možnosti podpalubnej batožiny.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Barcelona
18€
napr. 15-22.9.2021
Viedeň
Barcelona
19€
napr. 15-20.9.2021

Tip na ubytovanie

Cami Gallery Barcelona3*** ubytovanie v absolútnom centre Barcelony s viac ako 500 hodnoteniami od predchádzajúcich dovolenkárov s priemerom 8,4/10(za polohu až 9,7/10). Od Sagrada Familia je vzdialené len 1600 metrov. Za 7 nocí tu zaplatíte ako dvojica 428€ – 214€/osoba, 30,5€/osoba/noc.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania v Barcelona so stovkami dostupných zariadení na tejto stránke.

Vstup do Španielska a návrat na Slovensko

Španielsko na vstup do krajiny momentálne nepožaduje ani test, ani očkovanie ani karanténu. Odporúčame však sledovať príslušnú stránku na MZV.

Pri lete naspäť na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na viedenské letisko jazdí pravidelný slovenský dopravca Slovak Lines v rôznych časoch počas celého dňa(či noci). Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

letenky z Viedne do Barcelony

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)