SARDÍNIA Z BRATISLAVY – v júli už za 35€!

Cala Coticcio, Sardínia
Malebná pláž Cala Coticcio má prezývku Tahiti Sardínie.

Dnes tu pre vás máme tip na letenky na Sardíniu za výbornú cenu rovno aj z bratislavského letiska! Spiatočné letenky na júl z Letiska Milana Rastislava Štefánika sú dostupné už za 35€!

Za najnižšiu cenu môžete letieť v termíne 20-27.7.2021. V utorok na obed odletíte a o týždeň poobede ste z dovolenky naspäť.

Na Sardíniu je však dostupných viacero leteckých spojení aj z iných letísk či s inými leteckými spoločnosťami. Kalendáre termínov si môžete pozrieť napríklad na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Alghero
35€
20-27.7.2021

Vstup do Talianska a návrat na Slovensko

Na vstup do Talianska je potrebné mať negatívny PCR alebo Ag test nie starší ako 48 hodín (Za 37€ sa dajú na Slovensku urobiť tu), prípadne predložiť potvrdenie o zaočkovaní plným počtom dávok a od poslednej dávky prešlo viac ako 14 dní.

Každý cestujúci musí pred letom vyplniť aj tento elektronický formulár.

Po návrate na Slovensko je potrebné absolvovať PCR test, Ag test, alebo nastúpiť do 14-dennej karantény. Negatívny výsledok testu ruší povinnosť karantény a je možné ho vykonať ihneď po návrate na Slovensko. Pravdepodobne sa však pravidlá budú nejakým spôsobom v blízkej dobe ešte meniť.

Konkrétne detaily nájdete na príslušných stránkach MZV. Tieto pravidlá sa v čase môžu meniť. Odporúčame ich teda pravidelne sledovať.

Tip na ubytovanie

Residence Argentiera – ubytovanie 17 km od letiska severne od Alghera. Za 7 nocí zaplatíte ako dvojica za štúdio 546€ – 273€/osoba, 39€/osoba. Nachádza sa len 750 metrov od najbližšej pláže a predchádzajúci dovolenkári hodnotia zariadenie priemerne 8,7/10.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania na Sardínii s tisíckami zariadení na tejto stránke.

letenky z Bratislavy do Alghera

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 3.8 / 5. Počítadlo: 5

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?