SARDÍNIA z Bratislavy – októbrové letenky už za 16€!

Sardínia - útesy, pobrežie a loďka

Aj na Sardíniu sa počas októbra dá dostať za veľmi dobrú cenu! Ryanair ponúka letenky z nášho bratislavského letiska do Alghera za výborných 16€ za let tam aj naspäť dohromady.

Ako príklad môžeme uviesť termín 7-14.10.2021(od štvrtka do štvrtka). No dá sa letieť aj v iných termínoch. Ak by ste náhodou chceli letieť na konci októbra, v termíne 21-28.10.2021 vás letenky budú stáť tak isto.

V rovnakom období počas predchádzajúcich rokov sa teploty na Sardínii pohybovali medzi 20-25°C.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Alghero
16€
7-14.10.2021

Požičanie auta za babku

Výhodou cestovania mimo sezóny sú aj výhodné ceny za požičanie auta. Na týždeň si viete na letisku v Alghere požičať auto od 146€ – to pri dvojici vychádza na cca 10€/osoba/deň. Pri štvorici niečo cez 5€. Porovnať ponuky autopožičovní si môžete napríklad na tejto stránke.

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Veľmi dobré skúsenosti máme s portálom Booking.comRezervujeme cez neho zariadenia roky a nikdy s nimi nebol žiaden problém. Dá sa tam pritom veľmi dobre filtrovať napríklad aj podľa recenzií predchádzajúcich klientov.

Spomenúť určite musíme aj trend dnešných dní Airbnb.com. Miestni na ňom ponúkajú ubytko vo svojich domoch, bytoch či izbách.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 30€ na ubytko + 11€ na zážitky úplne zadarmo! ?

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

Pravidlá vstupu do Talianska

Na vstup do Talianska je potrebné očkovanie alebo negatívny PCR/Ag test nie starší ako 48 hodín (Za 37€ sa dajú na Slovensku urobiť testy tu).

Každý cestujúci musí pred letom vyplniť aj tento elektronický formulár. Konkrétne detaily nájdete na príslušných stránkach MZV. Tieto pravidlá sa v čase môžu meniť. Odporúčame ich teda pravidelne sledovať.

Pri lete naspäť na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

SARDÍNIA z Bratislavy - októbrové letenky už za 16€!

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)