Sardínia z Bratislavy na 7 dní aj ubytovaním a raňajkami 384 EUR! (Pri TOP pláži)

Cala Coticcio, Sardínia
Malebná pláž Cala Coticcio má prezývku Tahiti Sardínie.

Tip na júnovú Sardíniu z Bratislavy s flexibilnými letenkami a s ubytovaním s bezplatným stornom, je presne to, čo teraz potrebujete. Letenky s cenovkou iba 55 EUR sú príjemným bonusom.

Prečo je to super tip?

  • Letenky sú flexibilné a je teda možné v prípade potreby zmeniť zdarma dátum alebo destináciu až 7 dní pred odletom. Priplácate iba rozdiel v cene, ak nejaký je.
  • Ubytovanie v tomto tipe sme samozrejme tiež zvolili s bezplatným stornom, kde neriskujete prepadnutie peňazí ak by ste napokon neleteli alebo leteli v iný termín.
  • Sardínia je EURÓPSKY KARIBIK! Má prekrásne pláže, kryštáľovo čsté azúrové more.
  • Termín je v júni, kedy je už dostatočné teplo na kúpanie v mori a letné teploty. (Máme odskúšané :)).

Inšpirujte sa v našich článkoch o Sardínii:

A čo teda letenky?

Letenky rezervujete priamo na Ryanair. Iné termíny si pozrite v prehľadnom kalendári na Pelikan.sk, kde nájdete aj odlety z iných letísk.

Letenky v termíne 1-8.jún (ideálnych 7 nocí) stoja iba 55 EUR. Rezervujte s predstihom.

letenky na Sardíniu Tip na ubytovanie?

Vyberte si ubytovanie s bezplatným stornom. Znamená to, že môžete rezerváciu zrušiť bezplatne. Náš tip je napríklad hotel Cala Reale pri plážiach v Stintino s neďalekou legendárnou a nádhernou plážou La Pelosa. Rezervujte si ho na Booking.com aj s raňajkami iba za 658 EUR spolu pre dve osoby na celých 7 nocí.

Hotel má záhradu, vonkajší bazén, tenisové kurty aj ihrisko pre deti. Navyše ponúkajú bezplatnú kyvadlovú dopravu na úžasnú pláž La Pelosa. Aj keď my odporúčame rezervovať si aj auto a preskúmať Celú Sardíniu.

Do Stintina sa dostanete aj priamo z letiska autobusom za cca hodinku. Plus potom pešo ešte nejakých 15 minút, alebo taxíkom. Ideálne však požičaným autom.

Taxi vás vyjde okolo 60 -70 eur. Cesta trvá približne 45 minút.

Pelosa, Sardínia
Pláž Pelosa je známa pokojnými vodami a krásnymi výhľadmi. V pozadí je veža Torre della Pelosa.

A koľko vás bude stáť auto?

Auto v  letnej sezóne na Sardínii nie je najlacnejšia zábavka. Treba počítať s cenovkou okolo 300 Eur za 7 dní aj s poistením (pozor treba mať kreditnú kartu alebo si priplatiť poistenie u autopožičovne.). Cena je vyššia ale možnosti aké sa vám odokryjú s autom sú neporovnateľne väčšie ako autobusmi.

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 2.7 / 5. Počítadlo: 7

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?