SARDÍNIA z Bratislavy – jarný výlet s letenkami za 47€!

Cala Goloritzé, Sardínia
Priezračne čisté vody na Cala Goloritzé. Foto: Salty Wings AU, Unsplash

Jarný výlet na krásny taliansky ostrov Sardínia! Máme tu pre vás tip na spiatočné letenky z Bratislavy za 47€ za let tam aj naspäť dohromady!

Za najnižšiu cenu je možné letieť napríklad v termíne 26.03-02.04.2023. V nedeľu z Bratislavy odletíte a o 7 dní neskôr v nedeľu priletíte naspäť.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Alghero
47€
napr. 26.03-02.04.2023

Tip na ubytovanie

Hotel Soleado 4* ubytovanie v Alghere s vlastným bazénom len 10 metrov od pláže. Pri viac ako 2500 hodnoteniach má priemer 7,7/10. Izby sú klimatizované, s balkónom, klimatizáciou aj WiFi. Za 7 nocí zaplatíte ako dvojica 459€ – 229,50€/osoba, 32,79€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Požičanie auta

V termíne 26.03-02.04.2023 si viete požičať auto od 31€. To pri dvojici vychádza na 15,50€/osoba, 2,21€/osoba/deň. Pri štvorici 7,75€/osoba, 1,11€/osoba/deň. Ak by ste si nad požičaním uvažovali, porovnanie cien jednotlivých autopožičovní na letisku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Bratislavy do Alghera

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.9 / 5. Počítadlo: 9

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?