SARDÍNIA s odletom z Viedne – JÚL/AUGUST už od 43€

pláž na Sardínii

A čo by ste povedali na dovolenku na krásnom talianskom ostrove Sardínia? Letenky na letné prázdniny momentálne zoženiete za výborné dvojciferné čiastky – už od 43€!

Letí sa so spoločnosťou WizzAir a za 43€ sú dostupné letenky do Alghera pre členov tzv. Wizz Discount Club, 63€ pre nečlenov. Prípadne sa dá letieť do Olbie za 50€ pre členov a 70€ pre nečlenov.

Členstvo môžeme odporučiť. Dá sa prikúpiť priamo pri rezervácii letenky a zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. Členstvo pritom stojí na rok 30€ pre dvojicu a bežná zľava pri spiatočnej letenke pre jednu osobu je 15-20€. Veľmi rýchlo teda na členstve ako takom profitujete.

Ako príklad môžeme uviesť termín 27.7-5.8.2021 v prípade Alghera, alebo 6-13.7.2021 v prípade Olbie.

Ďalšie termíny letov do Alghera si môžete pozrieť na tejto stránke, do Olbie na tejto.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Alghero
od 43€
napr. 27.7-5.8.2021
Viedeň
Olbia
od 50€
napr. 6-13.7.2021

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdia autobusy slovenskej spoločnosti SlovakLines skoro každú hodinku. Lístky kúpite už od 7,90€ priamo na ich stránke. Júlové/augustové lístky sa objaviac v ponuke o niekoľko týždňov.

Tip na ubytovanie

Solimarina – veľmi dobre hodnotené ubytovanie v Alghere(8,5/10), kde za 7 nocí zaplatíte ako dvojica 602€ – 301€/osoba, 43€/osoba/noc. Bezplatné storno máte pritom až do 14.júla 2021. Dostupnú budete mať klimatizáciu, vlastnú kúpeľňu, raňajky v cene, aj Wi-Fi. Od najbližšej pláže to je 450 metrov.

Hotel Daniel – ak budete letieť do Olbie, môžete skúsiť naopak toto ubytovanie. 3*** zariadenie, kde za 7 nocí zaplatíte ako dvojica 1062€ – 531€/osoba, 76€/osoba/noc. Bezplatné storno je až do 25.júla a aj v tomto prípade máte raňajky v cene.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania so stovkami zariadení priamo vo Valencii na tejto stránke.

letenky z Viedne do Alghera

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?