SARDÍNIA s odletom z Bratislavy – septembrové letenky za 20€!

Sardínia - útesy, pobrežie a loďka

Ak by ste ešte uvažovali nad dovolenkou na Sardínii počas septembra, spiatočné letenky na budúci mesiac sú dostupné už za 20€ za let tam aj naspäť dohromady. 

Ako príklad môžeme uviesť termín 16-23.9.2021 – vo štvrtok ráno odletíte a o týždeň neskôr doobeda letíte naspäť.

V prípade, že by ste chceli letieť na kratší výlet, v termíne 16-21.9.2021 vás letenky prípadne budú stáť 39€.

Do Alghera sa dá prípadne letieť aj z ďalších letísk. Viaceré ďalšie linky si môžete pozrieť napríklad na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si – priority boarding pri potrebe ďalšej väčšej príručnej batožiny, prípadne klasické možnosti podpalubnej batožiny.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Alghero
20€
16-23.9.2021

Tip na ubytovanie

B&B I Gerani – ubytovanie priamo v Alghere len 450 metrov od najbližšej pláže. Dostupnú budete mať izbu s klimatizáciou, TV, WiFi a vlastnou kúpeľňou za 446€ pre dvojicu na 7 nocí – 223€/osoba, 31,8€/osoba/noc.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania na Sardínii so stovkami dostupných zariadení na tejto stránke.

Pravidlá vstupu do Talianska

Na vstup do Talianska je potrebné očkovanie alebo negatívny PCR/Ag test nie starší ako 48 hodín (Za 37€ sa dajú na Slovensku urobiť testy tu).

Každý cestujúci musí pred letom vyplniť aj tento elektronický formulár. Konkrétne detaily nájdete na príslušných stránkach MZV. Tieto pravidlá sa v čase môžu meniť. Odporúčame ich teda pravidelne sledovať.

Pri lete naspäť na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

letenky z Bratislavy do Alghera

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?