SARDÍNIA + pár hodín v Pise – júlové letenky z Bratislavy s návratom do Viedne za 44€!

Cala Coticcio, Sardínia
Malebná pláž Cala Coticcio má prezývku Tahiti Sardínie.

Hľadáte lacné letenky do Alghera na júl, no neviete ich už zohnať? Dnes tu pre vás máme jeden tip na letenky! Navštívite Sardíniu + navyše sa môžete ísť na pár hodín pozrieť aj do Pisy a za letenky dáte dohromady iba 44€!

Výlet začína 7.7.2022 odletom z Bratislavy do Alghera. Tam pobudnete do 13.7.2022, kedy ráno o 7:45 letíte do Pisy. Prílet do Pisy máte 8:45. Let z Pisy do Viedne máte až podvečer – je možné teda zájsť na pár hodín pozrieť Pisu. Odlet z Pisy do Viedne je potom 13.7.2022 o 17:45 s tým, že vo Viedni budete 19:15.

Alternatívne je možné letieť z Bratislavy do Alghera za rovnakú cenu aj skôr – už 5.7.2022.

Cena leteniek dohromady 44€ – no za najnižšiu cenu je pri lete z Bratislavy do Alghera a z Pisy do Viedne dostupných niekoľko posledných leteniek. Je teda možné, že ak zarezervujete príliš neskoro, ostatní ich môžu pred vami vykúpiť.

Rovnako tak rátajte s tým, že ide o kombináciu jednosmerných leteniek, čo je vždy náchylné napríklad na zmeny času letov od aerolinky. Je tu teda malá šanca, že ak by vám aerolinka napríklad z dôvodu štrajku oznámila, že poletíte zo Sardínie do Pisy neskôr v ten istý deň, alebo na deň ďalší, nestihli by ste let z Pisy do Viedne. A museli by ste riešiť dopravu alternatívne(pravdepodobne výrazne drahšie). Iba teda aby ste vedeli do čoho idete 🙂

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Alghero
15€
7.7.2022
Alghero
Pisa
10€
13.7.2022(ráno)
Pisa
Viedeň
19€
13.7.2022(podvečer)

Covid-19: Podmienky vstupu do Talianska

Do Talianska už letíte rovnako pred pandémiou. Netreba testy, očkovanie ani preukazovanie prekonania Covidu-19.

Tipy na ubytovanie

White Star Rooms self check-in – ubytovanie priamo v Alghere. 1,2km od pláže. Pri viac ako 50 hodnoteniach má priemer 8,4/10. Za 6 nocí tu dáte 560€ – 280€/osoba, 46€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania nájdete na týchto stránkach.

pisa - viedeňalghero - pisabratislava - alghero

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?