Sardínia s odletom z Bratislavy už od 55€

Sardínia - príroda, východ Slnka

Ak by ste mali chuť preskúmať jeden z najobľúbenejších stredomorských ostrovov – taliansku Sardíniu, máme tu pre vás výhodnú ponuku leteniek. Za spiatočný let s odletom z bratislavského letiska nemusíte zaplatiť viac ako 55€!

Ide o letenky spoločnosti Ryanair, ktorá nakoniec do Alghera poletí aj naďalej, aj keď bolo dávnejšie ohlásené jej zrušenie.

Lacné termíny sú dostupné na prelome marca/apríla, kedy sa na Sardíniu začína lietať. Nebude to síce na kúpanie, ale Sardínia ako taká vie ponúknuť aj mnoho iných vecí ako oddych a relax na pláži.

Za najnižšiu cenu si so sebou môžete zobrať 1 kus príručnej batožiny s hmotnosťou do 10kg a rozmermi najviac 55x40x20cm + 1 menšiu tašku s rozmermi do 35x20x20cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Alghero
55€
28.3.-1.4.2017
Bratislava
Alghero
58€
28.3.-8.4.2017

Kde hľadať ubytovanie?

Konkrétnu ponuku na ubytovanie vám dávať nejdeme. Je dobré si Sardíniu prejsť, hlavne keď sem idete v období nie príliš vhodnom na kúpanie. 

Každopádne lacné ubytovanie hľadajte buď na HotelsCombined.com, kde nájdete obrovské množstvo zariadení a portál vám navyše porovná ceny na jednotlivých rezervačných portáloch. Prípadne ak nemáte problém s ubytovaním u miestnych, skúste Airbnb.com

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Alghero

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?