Sardínia + Miláno s letenkami od 59€

Sardínia - príroda, východ Slnka

Ak máte záujem navštíviť tento populárny taliansky ostrov za veľmi nízke ceny, ktoré Ryanair dlhodobo ponúka, aktuálne máte jednu z výborných príležitostí.

Cena spiatočných leteniek hlavne na október začína na 106€(konkrétne v termíne 18-29.október 2016)

Ak si však cestu na Sardíniu spojíte napríklad s návštevou Milána, viete sa dostať na omnoho nižšiu sumu za let aj tam a naspäť – v prípade, ktorý uvádzame nižšie dokonca na 59€ s návratom do Ostravy. Ak by ste sa chceli vrátiť do Bratislavy. z ktorej je aj naplánovaný odlet, cena by bola 84€.

Všetky nižšie uvedené lety sú od spoločnosti Ryanair. Za najnižšiu sumu si so sebou môžete zobrať iba príručnú batožinu s rozmermi 55x40x25cm a hmotnosťou 10 kg + jednu menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Alghero
28€
18.10.2016
Alghero
Miláno
21€
27.10.2016
Miláno
Ostrava
9,74€
30.10.2016

Ubytovanie

Ak sa na tento „výlet“ vydáte, určite by ste nemali na Sardínii ostávať na jedno mieste. Na dennodenné kúpanie to už v októbri skutočne nie je, avšak počas deviatich dní na Sardínii máte výbornú príležitosť tento famózny ostrov lepšie spoznať.

Konkrétne ubytovanie vám teda radiť nejdeme, každopádne prejdite si ponuky na Booking.com. Hlavne kvôli posezónnemu obdobiu sú ubytovacie zariadenia dostupné za veľmi prijateľné ceny. 

Pri Miláne môžete vyskúšať napríklad toto ubytovanie na portáli Airbnb.com(ubytovanie u miestnych) – má dobré hodnotenia, fajn polohu a za ubytovanie na 3 noci zaplatíte iba 157€ -78€/osoba, 26€/osoba/noc 

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky Sardínia - Miláno letenky Miláno - Otsravaletenky Bratislava - Sardínia

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?