SARDÍNIA ešte lacnejšie – letenky z Bratislavy už za 20€!

Každý rok je niečim špecifický a táto jeseň vyzerá to tak, že prinesie lacné letenky na Sardíniu, ktoré sme pominulé roky nemali možnosť okúsiť.

Dnes tu pre vás máme tip na letenky, pri ktorých vás let tam aj naspäť dohromady bude stáť iba 20€!

Letí sa z Bratislavy a ako príklad takéhoto lacného termínu môžeme uviesť napríklad 23-30.11.2019. Dostupných je je však niekoľko – všetky si môžete kuknúť na tejto stránke.

Budete mať teda celý týždeň na spoznávanie Sardínie v období, kedy tu už nie je toľko turistov. Aj v tomto období sa vedia teploty na ostrove bežne pohybovať medzi 17-21°C cez deň. Nebude tam teda síce teplo – no nedá sa hovoriť ani o zime.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu tašku s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste si chceli priplatiť aj za väčšiu príručnú batožinu 55x40x20cm budete si musieť priplatiť – a v tomto prípade celkom dosť, +18€.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Alghero
20€
23-30.11.2019

Koľko stojí prenájom auta?

V tomto období si viete už pomerne lacno aj prenajať auto. Na celý týždeň začínajú ceny cca na 60€ – takže pri štvorici by vás to vychádzalo 15€/osoba + benzín. Paráda nie? Za tú slobodu, ktorú vďaka autu budete mať.

Celú ponuku autopožičovní si viete pozrieť napríklad na webe Rental Cars . Tých ponúk je tam veľmi veľa a viete si ich tam pekne medzi sebou porovnávať.

Kde hľadať ubytovanie?

Z vlastnej skúsenosti vieme bez problémov odporučiť Booking.com . Ide o obrovský portál – takže ubytovaní je tam viac ako dosť a tým, že cez nich rezervujú milióny turistov z celého sveta máte záruku aj spoľahlivosti

A keď nejdeme cez Booking, pozrieme sa ešte na Airbnb.com. Tu ide o ponuky miestnych a hlavne v drahších lokalitách vedia ponúknuť miestni zaujímavé ceny.

TIP: Pri zakladaní účtu na Airbnb môžete získať zdarma vstupný bonus 15-30€! Stačí sa pritom zaregistrovať napríklad cez tento link.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Bratislavy do Alghera

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?