SAN FRANCISCO – letenky do Kalifornie za 299€!

letenky z Viedne do San Francisca

A ďalšie parádne letenky do Kalifornie! Ak vás láka práve San Francisco a jeho okolie, spiatočné letenky sú v aktuálnej akcii British Airways a American Airlines dostupné iba za 299€!

Zaplatíte 3 stovky a máte za to let cez Atlantik na západné pobrežie USA a let naspäť. Táto doba nám umožňuje spoznávať miesta, pri ktorých by sme museli mať v minulosti omnoho viac peňazí, aby sme sa do nich vôbec pozreli.

Termíny za túto akciovú cenu sú dostupné v mnohých termínoch – od novembra 2019 až do marca 2020. Vybrať si by teda nemal byť problém.

Celý kalendár termínov nájdete na tejto stránke.

Prestupovať budete iba jediný krát v Londýne vo Veľkej Británii. Zobrať si so sebou bez priplácania za základnú cenu môžete iba príručnú batožinu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
San Francisco
299€
november 2019 – marec 2020 

Kde hľadať ubytovanie?

Určite si prezrite ponuky na portáli Booking.com – tých zariadení tu je veľmi veľa. Navyše ide o obrovský portál, ktorý používajú milióny ľudí – takže aj dôveryhodnosť portálu ako takého je veľmi vysoká.

Ako alternatívu si môžete pozrieť ubytovania na Airbnb.com. Tu naopak ponúkajú svoje ubytká miestni. Často krát vo svojich nevyužívaných bytoch – prípadne vám vyhradia jednu izbu priamo pre vás. A vedia tu byť aj dosť dobré ceny.

TIP: A ak ste o Airbnb ešte nepočuli a chceli by ste ich vyskúšať – ak sa zaregistrujete cez tento link na účet vám pribudne vstupný bonus 15-30€! Áno. Len tak.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Viedne do San Francisca

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?