RUSKO: Na 3 dni do Moskvy s letenkami za 69€

Moskva, St. Basil's Cathedral

Objavil sa nám tu ďalší zaujímavý termín Pobedy na lety z Bratislavy do Moskvy. Ak by ste si mali chuť počas zimy urobiť výlet do metropoly Ruska, za spiatočný let zaplatíte iba 69€.

Konkrétne ide o februárový termín 22-25.2.2017. ďalší trojdňový termín za podobnú sumu už dostupný nie je. Letieť môžete potom už iba v dlhších termínoch 17/18/20-25.2.2017.

Lety sú priame bez prestupov. Pobeda je ruský nízkonákladový dopravca, ktorý pravidelne lieta na trase Bratislava – Moskva a späť a občas zníži ceny aj na podobné sumy.

Na palubu si so sebou môžete zobrať iba nejakú malú tašku, kabelku, kufrík či niečo podobné. Batožinu do 10 kg a s rozmermi, kde výška, šírka a dĺžka po sčítaní nepresiahnu 158cm(napríklad 70x50x38cm) vám umiestnia do podpalubia. 

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Moskva
69€
22-25.2.2017

Ako je to s vízami?

Rusko nemá so slovenskom zavedený bezvízový styk, takže k návšteve Moskvy budete potrebovať turistické víza. Víza, ktoré vám vybavia do 10 dní stoja 35€, expresné vybavenie do troch dní stojí 70€. Za svoje služby si Ruské vízové centrum, okrem poplatku za víza, účtuje paušálny servisný poplatok vo výške 25,- Eur.

Viac informácii nájdete na stránkach Veľvyslanectva Ruskej Federácie TU.

Ubytovanie

V Rusku v tomto období nebudete mať absolútne problém ubytovať sa lacno. Výber je veľký. Najlacnejšie sa ubytujete v spoločných izbách s ďalšími cestovateľmi, kde sú ceny ubytka často krát zanedbateľné čiastky.

Avšak aj ak chcete mať svoje súkromie nezaplatíte mnoho. V Thomas Hostel zaplatíte za izbu pre dvoch 39€ – 19,5€/osoba, 6,5€/osoba/noc. Ak by ste sa na výlet vydali traja tak zaplatíte 52€ – 17,3€/osoba, 5,7€/osoba/noc.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com

letenky Moskva

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno