RUMUNSKO s odletom z Viedne – júlová Suceava za 18€!

Rumunsko - Bucovina

Aj do Rumunska sa dá letieť počas leta za veľmi dobrú cenu. Na severovýchod krajiny do mesta Suceava sú momentálne dostupné letenky už za 18€ za let tam aj naspäť dohromady.

Ako príklad lacného termínu môžeme uviesť týždňový termín 18-25.7.2021 či 18-29.7.2021. No za nízke dvojciferné čiastky sú letenky dostupné počas celého leta.

Prípadne si pozrite dostupné linky do mesta Suceava na tejto stránke.

Ak by ste nechceli ostať v tomto regióne, za ceny do 10€ sa dá v druhej triede vlaku dostať napríklad do Cluj-Napoca v omnoho známejšom regióne Transylvánia.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Suceava
18€
18-25.7.2021

Vstup do Rumunska a návrat na Slovensko

Rumunsko na vstup do krajiny momentálne nepožaduje ani test, ani očkovanie ani karanténu. 

Po návrate na Slovensko nemusia mať zaočkovaní ani test ani karanténu. Nezaočkovaní musia absolvovať PCR alebo Ag test. Plánuje sa však sprísňovanie opatrení pri vstupe späť na Slovensko, ktorého detaily zatiaľ nepoznáme. Podľa vyjadrení predstaviteľov ministerstiev by sa však pravdepodobne zaočkovaných dotknúť nemalo.

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Na vyhľadávanie ubytovania môžete použiť napríklad porovnávač cien Momondo, ktorý porovnáva ceny na rôznych portáloch umožňujúcich rezerváciu ubytovania.Následne odporúčame voliť väčšie známe portály s pozitívnymi recenziami.

Spomenúť určite musíme aj trend dnešných dní Airbnb.com. Miestni na ňom ponúkajú ubytko vo svojich domoch, bytoch či izbách.

Kompletná ponuka ubytovania – Momondo / Airbnb.com

letenky z Viedne do Rumunska

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)