RODOS z Viedne – krátky jarný výlet s letenkami za 26€!

pobrežie Rhodosu

Krátky výlet na grécky ostrov Rodos začiatkom jari! Máme tu pre vás tip na lacné letenky z Viedne už za 26€!

Letieť je možné v termíne 27-29.03.2023. V pondelok z Viedne odletíte a o 2 dní neskôr v stredu priletíte naspäť.

Iné možnosti letov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Rodos
26€
napr. 27-29.03.2023

Tip na ubytovanie

Kresten Palace Hotel4* ubytovanie s priemerným hodnotením 8,1/10. Izby majú balkón, kúpeľňu, TV aj WiFi. V cene sú aj raňajky. Za 2 noci zaplatíte ako dvojica 74€ – 37€/osoba, 18,5€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Požičanie auta

V termíne 27-29.03.2023 si viete požičať auto od 53€. To pri dvojici vychádza na 26,50€/osoba, 13,25€/osoba/deň. Pri štvorici 13,25€/osoba, 6,63€/osoba/deň. Ak by ste si nad požičaním uvažovali, porovnanie cien jednotlivých autopožičovní na letisku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne na Rodos

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.4 / 5. Počítadlo: 41

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?