RIMINI z Viedne – septembrový predĺžený víkend s letenkami za 30€!

Plná pláž zelených slnečníkov
Pláž v Rimini (freepik)

Septembrový výlet k Jadranu do Talianska! Spiatočné letenky s odletom z Viedne do Rimini sa dajú aktuálne kúpiť už za 30€!

Najlacnejšie letenky sú dostupné napríklad na termín 23-26.09.2022. V piatok z Viedne odletíte a o 3 dní neskôr v pondelok priletíte naspäť.

Ďalšie možnosti letov si môžete pozrieť na tejto stránke.

Zobrať si so sebou môžete príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Rimini
30€
napr. 23-26.09.2022

Tip na ubytovanie

Hotel Nord Est3*** ubytovanie len 50 metrov od pláže s vlastným bazénom. Má viac ako 800 hodnotení s priemerom 8,3/10. Dostupnú budete mať izbu s klimatizáciou, TV, WiFi, balkónom + raňajky sú v cene. Za 3 noci zaplatíte ako dvojica 190€ – 95,00€/osoba, 31,67€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Rimini

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.