RIMINI – k moru na predĺžený víkend s letenkami za 57€!

Plná pláž zelených slnečníkov
Pláž v Rimini (freepik)

Krátky predĺžený víkend v talianskom letovisku Rimini! Máme tu pre vás tip na lacné septembrové letenky z Viedne za 57€!

Navyše hneď vedľa Rimini sa nachádza aj San Marino, kde si môžete spraviť celodenný výlet. Do San Marina sa viete dostať z Rimini linkou 160, pričom cena je bežne 3-5€ a trvá necelých 40 minút.

Za najnižšiu cenu je možné letieť napríklad v termíne 21-24.09.2023. Vo štvrtok z Viedne odletíte a o 3 dní neskôr v nedeľu priletíte naspäť.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Rimini
57€
napr. 21-24.09.2023

Tip na ubytovanie

🏠☀️📈 Odporúčame rezervovať ubytovanie a letenku naraz. Ceny rastú a voľné miesta ubúdajú.Minulá sezóna ukázala, že ubytovanie zdražuje s blížiacim sa letom najviac, a ak sa dlho čaká – bude vás to stáť výrazne viac. Preto sme si pre vás pripravili aj konkrétny tip na ubytovanie.

Náš tip na ubytovanie

Hotel Nord Est3*** ubytovanie len 50 metrov od pláže s vlastným bazénom so vstupom bez poplatku. Má viac ako 800 hodnotení s priemerom 8,3/10. Dostupnú budete mať izbu s klimatizáciou, TV, WiFi, balkónom + raňajky sú v cene. Za 3 noci zaplatíte ako dvojica 170€ – 85,00€/osoba, 28,33€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Rimini

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.9 / 5. Počítadlo: 9

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?