RÍM z Bratislavy – jesenný výlet s letenkami za 16€

španielske schody rím
Španielske schody v Ríme. Počas dňa sú však úplne plné

A čo tak si spraviť jesenný výlet do obľúbeného Ríma? Spiatočné letenky z nášho najväčšieho letiska sú dostupné už za 16€ za let tam aj naspäť dohromady.

Jeden z termínov, ktorý sme pre vás našli je 23-27.11.2021. V utorok z Bratislavy odletíte a o 4 dní neskôr v sobotu priletíte naspäť.

Taliansko má vysokú mieru zaočkovanosti a nejaké výraznejšie obmedzenia, ktoré by znemožnili vstup do Talianska už príliš neočakávame.

Ďalšie kalendáre termínov pri letoch do Ríma nájdete na tejto stránke

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Rím
16€
napr. 23-27.11.2021

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Charme Spagna Boutique Hotel3*** obľúbené ubytovanie v centre Ríma. Pri viac ako 2000 hodnoteniach má priemer 9/10. Izbu majú klimatizáciu, WiFi, TV a vlastnú kúpeľňu. Koloseum je od zariadenia vzdialené len 1700 metrov. Bazilika sv. Petra 2300 metrov. Za 4 noci zaplatíte ako dvojica 379€ – 190€/osoba, 47€/osoba/noc.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania na tejto stránke

Pravidlá vstupu do Talianska

Na vstup do Talianska je potrebné očkovanie, potvrdenie o prekonaní Covidu alebo negatívny PCR/Ag test nie starší ako 48 hodín (Za 37€ sa dajú na Slovensku urobiť testy tu).

Každý cestujúci musí pred letom vyplniť aj tento elektronický formulár. Konkrétne detaily nájdete na príslušných stránkach MZV. Tieto pravidlá sa v čase môžu meniť. Odporúčame ich teda pravidelne sledovať.

Pri lete naspäť na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

letenky z Bratislavy do Ríma

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?