RÍM s odletom z VIEDNE – septembrové letenky za 10€!

španielske schody rím
Španielske schody v Ríme. Počas dňa sú však úplne plné

Rím ešte lacnejšie! Dnes prišla spoločnosť WizzAir s akciou na letenky z Viedne do hlavného mesta Talianska. Tie najlacnejšie sú aktuálne dostupné už za 10€!

Ako príklad lacného termínu môžeme uviesť 19-23.9.2021. V nedeľu odletíte, vo štvrtok sa vrátite naspäť. Ďalšie termíny: 20-23.9.2021, 20-24.9.2021, 26-30.9.2021, 27-30.9.2021.

V ďalších septembrových termínoch sú letenky dostupné za 15€ či 20€.

Do Ríma sa lieta z mnohých letísk a viacerými leteckými spoločnosťami. Dostupné linky zo Slovenska a okolitých letísk s kalendármi termínov nájdete na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Rím
10€
napr. 19-23.9.2021

Tip na ubytovanie

Magenta Deluxe Ripetta 226 – ubytovanie v absolútnom centre Ríma s viac ako 350 hodnoteniami s priemerom 9/10. Za klimatizovanú izbu s vlastnou kúpeľňou, TV a WiFi zaplatíte ako dvojica za 4 noci 352€ – 176€/osoba, 44€/osoba/noc. Trevi Fountain je vzdialená iba 1 000 metrov, St. Peter's Basilica iba 1,8 km.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania s tisíckami dostupných zariadení v Ríme na tejto stránke.

Pravidlá vstupu do Talianska

Na vstup do Talianska je potrebné očkovanie alebo negatívny PCR/Ag test nie starší ako 48 hodín (Za 37€ sa dajú na Slovensku urobiť testy tu).

Každý cestujúci musí pred letom vyplniť aj tento elektronický formulár. Konkrétne detaily nájdete na príslušných stránkach MZV. Tieto pravidlá sa v čase môžu meniť. Odporúčame ich teda pravidelne sledovať.

Pri lete naspäť na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na viedenské letisko jazdí pravidelný slovenský dopravca Slovak Lines v rôznych časoch počas celého dňa(či noci). Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

RÍM s odletom z VIEDNE - septembrové letenky za 10€!

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 4

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)