RÍM s odletom z Viedne – letné letenky už za 20€!

španielske schody rím
Španielske schody v Ríme. Počas dňa sú však úplne plné

Aj do Ríma je možné si zaletieť na výlet počas leta za veľmi dobré ceny. A to napríklad aj pri odlete z Bratislavy! Spiatočné letenky sú totižto dostupné už od 20€ za let tam aj naspäť dohromady.

Za najnižšiu cenu môžete letieť už o pár dní v termíne 21-28.6.2021. Na predĺžený víkend v termíne 25-28.6.2021 môžete letieť za o niečo vyššiu čiastku 36€. A na predĺžený víkend v júli v termíne 16-19.7.2021 môžete letieť za 44€.

Letieť sa však do Ríma aj z iných letísk či s inými leteckými spoločnosťami. Viaceré možnosti a kalendáre termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V základnej cene letenky je možné zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x20x 25cm. Ak by ste jej potrebovali viac, je možné si priplatiť priority boarding, kedy si na palubu budete môcť zobrať aj ďalšiu batožinu s rozmermi 55x40x20cm. Prípadne je možné si dokúpiť aj podpalubnú batožinu.

Ryanair momentálne umožňuje zmeniť termín letu zadarmo 7 a viac dní pred odletom alebo dokonca úplne zmeniť destináciu letu. Táto služba je za normálnych okolností spoplatnená. Platí sa iba rozdiel v cene leteniek, ak by v novovybranom termíne bola cena vyššia ako tá, za ktorú ste letenky kupovali na pôvodný termín. Ak by sa teda vyskytla nejaká nepredvídateľná okolnosť, let si môžete presunúť.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Rím
20€
napr. 21-28.6.2021
Bratislava
Rím
36€
napr. 25-28.6.2021
Bratislava
Rím
44€
napr. 16-19.7.2021

Vstup do Talianska a návrat na Slovensko

Na vstup do Talianska je potrebné mať negatívny PCR alebo Ag test nie starší ako 48 hodín (Za 37€ sa dajú na Slovensku urobiť tu). Testovať sa musia pred vstupom do Talianska aj zaočkovaní dovolenkári.

Každý cestujúci musí pred letom vyplniť aj tento elektronický formulár!!

Po návrate na Slovensko je potrebné absolvovať PCR test, Ag test, alebo nastúpiť do 14-dennej karantény. Negatívny výsledok testu ruší povinnosť karantény a je možné ho vykonať ihneď po návrate na Slovensko.

Konkrétne detaily nájdete na príslušných stránkach MZV. Tieto pravidlá sa v čase môžu meniť. Odporúčame ich teda pravidelne sledovať.

Tip na ubytovanie

ok termini – ubytovanie s dobrou polohou v Ríme(500 metrov Rímske národné múzeum, 1600 metrov Koloseum). Predchádzajúci cestovatelia hodnotia toto zariadenie priemerne 8,6/10. Za izbu na 7 nocí s klimatizáciou, TV a vlastnou kúpeľňou zaplatíte ako dvojica dohromady 264€ – 132€/osoba,  18,8€/osoba/noc. A to máte v cene aj raňajky!

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania v Ríme s tisíckami zariadení na tejto stránke. Je si z čoho vyberať.

RÍM s odletom z Viedne - letné letenky už za 20€!

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)