RIGA – májový výlet do Lotyšska za 34€!

letenky z Prahy do Rigy

Riga bola dlho cenovo pomerne nedostupná v porovnaní s inými európskymi destináciami – minimálne čo sa týka letov z okolia Slovenska.

S otvorením linky Ryanair-u z Prahy do hlavného mesta Lotyšska však tento problém mizne. A dôkazom je aj dnešný tip na letenky, kedy vás letenky na výlet na konci mája budú stáť iba 34€.

Za túto cenu je dostupný dlhší týždenný májový termín 23-30.5.2019. Takže okrem Rigy si môžete kuknúť aj ďalšie mestá v Lotyšsku – prípadne skočiť aj do ďalších pobaltských krajín.

Ďalšie termíny si viete kuknúť aj na tejto stránke.

Batožinové podmienky Ryanair-u vám umožnia zobrať si iba menšiu tašku s rozmermi 40x20x25cm. V prípade, že by ste však potrebovali batožiny viac, odporúčame si dokúpiť priority boarding. Stáť vás bude za let tam aj naspäť dokopy asi 14€ a umožní vám zobrať si batožinu 55x40x20cm + menšiu tašku 40x25x20cm. 

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Praha
Riga
34€
23-30.5.2019

Koľko vás bude stáť prenájom auta?

Pri týždennom výlete si budete určite chcieť pozrieť aj niečo v okolí. Na to sa hodí mať požičané auto.

Napríklad ak by ste si ho chceli požičať na komplet celý týždeň, ceny začínajú na približne 110€.

Celú ponuku veľkého množstva autopožičovní si viete pozrieť napríklad na stránkach Rental Cars . Tento web vieme z vlastnej skúsenosti odporučiť – a bežne ho využívame, keď si chceme zarezervovať auto vopred cez internet. 

Tip na ubytovanie

Apartments Terbatas 6/8 – výhodné ubytovanie v centre Rigy, kde máte k dispozícii aj bezplatné parkovisko. Na týždeň tu zaplatíte ako dvojica 168€ – 84€/osoba, 12€/osoba/noc. 

Prípadne si pozrite kompletnú ponuku ubytovania na tejto stránkes viac ako 480 zariadeniami.

letenky z Prahy do Rigy

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?