QATAR AIRWAYS rozdáva ako vďaku 100 000 leteniek zadarmo pre zdravotníkov!

Spoločnosť Qatar Airways sa chce poďakovať zdravotníkom, ktorí v prvej línii zachraňujú životy počas aktuálnej pandémie. Rozhodla sa teda rozdať 100 000 leteniek pre zdravotníkov z celého sveta a požiadať o takéto letenky môžu aj Slováci!

Formulár vďaka ktorému môžu zdravotníci získať až dve spiatočné letenky(zdravotník + spoločnosť) od Qatar Airways nájdete na tejto stránke

Okrem toho môžu získať aj zľavu na Duty Free obchody v katarskej Dohe, v ktorej letecká spoločnosť pri svojich letoch prestupuje.

O letenky je možné požiadať v období medzi 12-18.5.2020. Odporúčame však v prípade záujmu vyplniť formulár čím skôr. Je pravdepodobné, že o túto možnosť bude veľký záujem naprieč krajiny, z ktorých Qatar Airways lieta.

Po schválení žiadosti vám príde promo kód, ktorý budete môcť využiť na lety medzi 26.5.2020 a 10.12.2020.

Možnosť požiadať o letenku zadarmo platí pre tieto profesie: lekár, praktický lekár, zdravotná sestra, zdravotník, laboratórny technik, klinický výskumník, farmaceut.

Pri checkine sa bude musieť zdravotník preukázať potvrdením od zamestnávateľa. Podrobnosti si môžete pozrieť na tejto stránke.

Ak máte vo svojom okolí nejakého zdravotníka – pošlite mu tento článok, nech túto možnosť využije aj čo najviac Slovákov.

QATAR AIRWAYS rozdáva ako vďaku 100 000 leteniek zadarmo pre zdravotníkov!

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.4 / 5. Počítadlo: 8

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?