Priame jednosmerné letenky do Vietnamu za 92€

Vietnam, ostrovy

Nedávno sme vás informovali o lacných jednosmerných letenkách do Vietnamu. Dnes tu pre vás máme letenky s ešte lepšou cenovkou ako naposledy. Za jednosmerný let z Varšavy do Ho Chi Minh City zaplatíte iba 92€!

Za túto cenu je možné letieť v jedinom marcovom termíne – 20.3.2017, pričom letenka je vhodná predovšetkým pre cestovateľov, ktorí sa v Ázii chystajú stráviť viac času a momentálne ešte nevedia, kedy sa vrátia späť. 

Výhodou je okrem iného aj priamy let, kedy nebudete nikde prestupovať a pristávať budete až vo Vietname.

Poletíte so spoločnosťou LOT Polish Airlines. Zobrať si so sebou okrem príručnej batožiny môžete aj podpalubnú s hmotnosťou do 23kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Varšava
Ho Chi Minh City
92€
20.3.2017

Ako sa dostať do Varšavy?

Využiť môžete napríklad služby PolskiBus.com. Ak si kúpite lístok napríklad na 18.3.2017 s tým, že si budete chcieť pozrieť ešte aj samotnú Varšavu, jednosmerný lístok vás bude stáť iba 8€

Ubytovanie

Vietnam a všeobecne juhovýchodná Ázia patria k veľmi lacným krajinám a čo sa ubytovania týka, nie je problém naraziť na ceny od pár eur za osobu na noc.

Na rezerváciu môžete využiť napríklad portál HotelsCombined.com, ktorý zhromažďuje ponuky z mnohých ubytovacích portálov na jednom mieste

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.