Predĺžený víkend v NÓRSKU – z Viedne už od 23€!

letenky z Viedne do Nórska

Dnes tu pre vás máme TIP na to, ako si spraviť predĺžený víkend v Nórsku na konci mája!

Spiatočné letenky z Viedne totižto WizzAir ponúka už od parádnych 23€ za let tam aj naspäť dohromady.

Táto cena platí pre členov Wizz Discount Club. Ak členmi nie ste, za letenky zaplatíte 38€. Odporúčame však kúpiť si pri letenkách aj členstvo. To stojí 30€ na rok pre dvojicu dohromady a zľava na letenky sa vám uplatní už aj na tieto letenky. Takže budete mať členstvo s ktorým nakúpite ďalšiu letenky WizzAir-u so zľavami 15-20€ a cenovo vás to bude stáť cca rovnako ako keby ste kupovali letenky bez členstva.

Letí sa na konci mája v termíne 24-27.5.2019. V piatok odletíte a v pondelok ste naspäť. Odporúčame však rezervovať čím skôr – za najnižšiu cenu nie je dostupných mnoho leteniek.

Zobrať si so sebou môžete iba menšiu tašku 40x30x20cm. Väčšia sa dá dokúpiť, no stojí pomerne dosť. Aby ste si mohli zobrať väčšiu tašku s rozmermi 55x40x20cm, museli by ste zaplatiť 17€/let čo by vám letenku celkom predražilo. Tento deal je teda vhodný predovšetkým pre tých z vás, ktorí vedia lietať aj na ľahko.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Bergen
od 23€
24-27.5.2019

Tip na ubytovanie

Izba cez Airbnb.com – výhodná možnosť ubytovania v Bergen-e. Za 3 noci zaplatíte ako dvojica 124€ – 62€/osoba, 20,6€/osoba/noc. 

TIP: V prípade, že počujete o Airbnb prvý krát zaregistrujte sa cez tento odkaz, ktorý vám dá na začiatok ako vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Viedne do Bergenu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?