Predĺžený víkend v Burgase s letenkami z Bratislavy už za 10€!

Dnes sa nám tu objavil ďalší termín na lacné letenky z Bratislavy do Burgasu. Írska spoločnosť Ryanair zlacnila spiatočné letenky opäť na 10€ za let tam aj naspäť dohromady.

Dostupný je dnes jediný termín – 12-15.5.2018 – sobota – utorok. Ak teda máte chuť na nejaký ten lacný predĺžený víkend, toto je jedna z možností.

Opäť dobrá rada ak letenky chcete kúpiť – kúpte ich okamžite. Ryanair pravdepodobne opäť zlacnil len niekoľko leteniek a cena po vypredaní najlacnejších leteniek následne skočí späť na niekoľkonásobne vyššiu sumu.

Teploty by ste mali mať úplne bez problémov okolo 20°C. Máj vie byť už v Burgase príjemne teplý ak nebudete mať smolu na zlé počasie.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou 1 kus batožiny s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou 10kg. Tú vám pred vstupom do lietadla(za bránou) odoberú a umiestnia do podpalubia. Upozorňujeme, že táto batožina musí splňovať úplne všetko ako klasická príručná batožina – ide hlavne o množstvo tekutín v taške.

Na palubu si so sebou môžete zobrať jednu menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Burgas
10€
12-15.5.2018

Tip na ubytovanie

Studio Lazur – apartmán za ktorý zaplatíte na 3 noci ako dvojica iba 60€ – 30€/osoba, 10€/osoba/noc, má výbornú polohu a hodnotenie 9,6/10.

Alebo si pozrite jednu s viac ako 200 ďalších ponúk ubytovania TU

letenky Burgas

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

2 KOMENTÁRE

  1. Bratislava – burgas 32Eur po 5min od zveřejnění možná nema cenu ani clanek zveřejňovat když jen možná aktuální pro ty kteri se podivaji v prvnich 5minutach..

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.