Predĺžený víkend v Amsterdame – v septembri s letenkami za 68€!

amsterdam
Bicykle, farebné kvety a kanál - typická fotka z Amsterdamu

Ak vás láka práve holandská metropola, máme tu pre vás tip na letenky na septembrový výlet do Amsterdamu. Tie si u spoločnosti EasyJet aktuálne máme možnosť zakúpiť už za 68€!

Za takúto cenu je možné letieť v termíne 10-13.9.2021. V piatok podvečer odletíte a v pondelok poobede letíte späť. Aktuálne je dostupných niekoľko posledných leteniek za najnižšiu cenu.

Letenky do Amsterdamu sú vo všeobecnosti o niečo drahšie ako do iných európskych miest. Ak by ste si chceli pozrieť aj ďalšie dostupné linky do hlavného mesta Holandska, nájdete ich napríklad na tejto stránke.

V základnej cene letenky máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 45 x 36 x 20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme doplatiť. Viac info nájdete tu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Amsterdam
68€
10-13.9.2021

Tip na ubytovanie

Hotel Internationaal – ubytovanie s jednou hviezdičkou, no na druhej strane so skvelou polohou v Amsterdame. Ubytovaní budete v absolútnom centre mesta a za 3 noci zaplatíte ako dvojica 270€ – 135€/osoba, 45€/osoba/noc. K dispozícii budete mať izbu s TV a WiFi. Predchádzajúci hostia hodnotia zariadenie priemerne 8/10(9,6/10 za polohu).Kráľovský palác je od zariadenia vzdialený len 600 metrov.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania v Amsterdame so stovkami ďalších zariadení na tejto stránke.

Vstup do Holandska a návrat na Slovensko

Momentálne Holandsko nevyžaduje očkovaniu, test či karanténu. Ak by sme však boli preradení do rizikovejšej skupiny krajín, pri vstupe by sa v tomto prípade vyžadovalo potvrdenie o zaočkovaní alebo negatívny  test. Viac info na stránkach MZV.

Pri lete naspäť na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdí slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines. Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

letenky z Viedne do Amsterdamu

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?