PORTUGALSKO – Región Algarve už za 18€

pobrežie v regióne Algarve, Portugalsko

Ak by ste si chceli zaletieť na juh Portugalska, v dnešnej ponuke spoločnosti Laudamotion sa momentálne objavili letenky za 18€!

Letí sa v druhej polovici januára – konkrétne v termíne 19-30.1.2020. Budete mať teda viac ako dosť času pozrieť si aj ďalšie mestá v krajine ako napríklad mesto Porto.

Teploty počas januára sa na juhu Portugalska pohybujú niekde medzi 15-20°C. Chladno teda nebude, letné teploty však ešte tiež nie.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez ďalšieho priplácania môžete batožinu 40x25x20cm. Ďalšia väčšia príručná batožina 55x40x20cm sa dá v prípade potreby priplatiť

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Faro
18€
19-30.1.2020

Koľko stojí prenájom auta?

Portugalsko sa dá prejsť na aute pomerne lacno. Ceny za prenájom auta sú v tejto krajiny nízke.

V termíne 19-30.1.2020 pohybujú niekde okolo 43€ za prenájom auta na celý výlet. Paráda, no nie?

Celú ponuku si viete pozrieť napríklad na webe Rental Cars . Nájdete tam porovnanie cien jednotlivých autopožičovní a my máme s nimi aj dobré osobné skúsenosti pri rezervácii auta cez internet. Cez internet sme zarezervovali a na letisko sme si prišli už len po kľúče.

Kde hľadať ubytovanie?

Portál Booking.com odporúčame pozrieť vždy ako prvý. Nachádza sa tam veľká väčšina ubytovacích zariadení a teda väčšinou už po preskúmaní Bookingu nemáte dôvod hľadať ďalej.

Ako alternatívu s odlišnými ponukami potom môžete pozrieť Airbnb.com, kde nájdete ponuky miestnych na izbu či celý byt/apartmán na prenájom. Dajú sa tu nájť slušné ceny.

TIP: Ak ste o Airbnb.com ešte nepočuli, máme pre vás dobrú správu. Tento portál ponúka novým užívateľom vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo. Stačí si spraviť registráciu napríklad cez tento link.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Viedne do mesta Faro

[kkstarratings force=“false“ valign=“bottom“ align=“left“]

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?