PORTUGALSKO na LETO 2020 – letenky už od 55€

pobrežie v regióne Algarve, Portugalsko

Pomaly nám začínate písať či pre vás nemáme nejaké tipy na letenky na leto 2020. Postupne vám sem teda začneme občas dávať aj nejaké tie tipy na letenky, ktoré sú za nás fajn a navyše sú do destinácii, do ktorých sa pravdepodobne bude dať toto leto dostať.

Jednou z týchto destinácii je región Algarve v Portugalsku. Prezident cestovného ruchu Algarve João Fernandes minulý týždeň vyhlásil, že región bude túto letnú sezónu pre turistov zo zahraničia otvorený.

V Portugalsku pritom nákaza prepukla zväčša v Lisabone a Porte – región Algarve je na tom spomedzi portugalských regiónov veľmi dobre.

A čo teda letenky? Tie sa dajú momentálne kúpiť u WizzAiru už od 55€ ak máte kúpené členstvo Wizz Discount Club. Prípadne ak členstvo kúpené nemáte – letenky kúpite za 77€.

Dá sa letieť v dvoch termínoch na prelome júla a augusta 2020 – 21.7-1.8.2020 alebo 28.7-1.8.2020. Prípadne ďalšie dobré cenovky nájdete aj v ďalších termínoch.

Čo však určite odporúčame je prikúpiť si službu WIZZ FLEX. Tá vám umožní v prípade potreby zmeniť termín letu bez poplatku za zmenu termínu alebo vám vrátia cenu letenky vo forme kreditov na účet WizzAir, z ktorých si budete môcť kúpiť letenku na neskôr. Táto služba je aktuálne v akcii a stojí 1€ za let, čiže 2€ za let tam aj naspäť dohromady. Vysoko odporúčame si ju k letenke zakúpiť – aby ste mali istotu, že ak sa situácia vyvinie inak ako očakávate, tak vám peniaze neprepadnú, ale budete si môcť zarezervovať iný let a svoju dovolenku si vlastne iba posuniete.

Zobrať si so sebou môžete menšiu tašku s rozmermi 40x30x20cm. Za príplatok sa dá potom dokúpiť priority boarding, ktorý vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Faro
od 55€
napr. 21.7-1.8.2020

Tip na ubytovanie

Villa Marias – môžete skúsiť napríklad toto ubytovanie kúsok od pláže s vlastnou kúpeľňou, pri ktorom dáte ako dvojica na 11 nocí 860€ – 430€/osoba, 39€/osoba/noc. Má navyše aj bezplatné storno – takže v prípade zmeny plánov ho iba v predstihu zrušíte a Booking vám peniaze vráti.

Alebo si pozrite celú ponuku ubytovania s takmer 2000 zariadeniami v regióne Algrave na tejto stránke.

letenky z Viedne do mesta Faro

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.7 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)