Portoriko + Miami + návšteva Osla a Paríža s letenkami za 430€

By: Ekke - CC BY 2.0

Neláka vás Ázia a radšej by ste cestovali na západ? Smerom na Karibik či Miami? Navštíviť môžete aj Karibik aj Maimi, pribalíme vám k tomu Oslo a Paríž a za letenky zaplatíte spolu iba 430€!

Najskôr letíte z Krakowa do Osla so spoločnosťou Norwegian, na to isté letisko z ktorého o pár dní budete cestovať na Portoriko. Po niečo viac ako týždni na Portoriku letíte do Miami s miestnou spoločnosťou Spirit, kde sa zdržíte 6 dní. Následne vás už opäť Norwegian odvezie do Európy – tentokrát do Paríža. Odtiaľ letíte so spoločnosťou Ryanair o pár dní už späť do Krakowa. 

Upozorňujeme vás však, že uvedené ceny sú za cestovanie s príručnou batožinou(všetky spoločnosti umožňujú batožinu s rozmermi 55x40x20cm a viac), vhodné predovšetkým pre tých z vás, ktorí majú s cestovaním už aké také skúsenosti a dokážu sa pobaliť na dlhšiu dobu aj do príručnej batožiny. 

U každej z týchto spoločností sa dá samozrejme podpalubná batožina priplatiť. 

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Krakow
Oslo
27€
2.2.2017
Oslo
San Juan(Portoriko)
157€
5.2.2017
Aguadilla(Portoriko)
Miami
71€
16.2.2017
Miami
Paríž
142€
20.2.2017
Paríž
Krakow
33€
24.2.2017

Ubytovanie

Ubytovanie za najnižšie ceny hľadajte na stránkach Airbnb.com -> ako v Miami, v Portoriku, v Paríži tak Osle. Ide o službu, kde môže každý začať ponúkať ubytovanie pre cestovateľov z iných krajín, napríklad aj vo svojom byte.

Ak by ste chceli ubytovanie v hoteloch, najväčšiu ponuku ubytovacích zariadení nájdete na stránkach Booking.com, z ktorej by nemal byť veľký problém vybrať si. 

Screenshot - 21_ 7 002 Screenshot - 21_ 7

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?