PORTO z Viedne – jesenný výlet s letenkami za 64€!

slnečný deň v Porte

Októbrový výlet do portugalského Porta! Máme tu pre vás tip na letenky z Viedne za 64€ za let tam aj naspäť dohromady!

Ako príklad termínu môžeme uviesť napríklad 18-23.10.2023. V stredu z Viedne odletíte a o 5 dní neskôr v pondelok priletíte naspäť.

Iné možnosti letov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Ak by ste napríklad radi videli aj Lisabon na deň či dva, dá sa medzi Portom a Lisabonom kúpiť lístok napríklad na Flixbus celkom lacno.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Porto
64€
napr. 18-23.10.2023

Tip na ubytovanie

HF Tuela Porto 3* s výbornou polohou v Porte. Obľúbené nákupné centrum Península je vzdialené 5 minút chôdze. HF Tuela Porto sa nachádza len 4 km od emblematického mostu Dom Luis. Pri viac ako 2000 hodnoteniach má priemer 8,6/10. Izby majú kúpeľňu, klimatizáciu, TV aj WiFi.  Za 5 nocí zaplatíte ako dvojica 496€ – 248,00€/osoba, 49,60€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?