PORTO s odletom z Viedne – júnové letenky už za 20€!

slnečný deň v Porte

A čo by ste povedali na výlet k Atlantickému oceánu, do obľúbeného portugalského mesta Porto? Dnes tu pre vás máme tip na výhodné letenky z Viedne za výborných 20€ za let tam aj naspäť dohromady.

Letí sa so spoločnosťou WizzAir – no tentokrát je takáto cena dostupná pre všetkých. Za 20€ v najlacnejšom termíne kúpite letenky či máte kúpené členstvo Wizz Discount Club alebo nemáte.

Poletíte v druhej polovici júna v termíne 21-25.6.2021. Budete mať teda dostatok času pozrieť si aj Porto, aj si oddýchnuť pri mori, prípadne si aj spraviť nejaký ten výlet do okolia.

Za 25€(pre členov WDC, za 35€ pre nečlenov) sa dá letieť aj v termíne 21-28.6.2021. Prípadne v júli je možné letieť v termíne 12-19.7.2021 za 28€(pre členov WDC, za 48€ pre nečlenov).

Do Porta sa však dá letieť z viacerých letísk, viacerými leteckými spoločnosťami. Viaceré kalendáre termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Porto
20€
napr. 21-25.6.2021

Vstup do Portugalska a návrat na Slovensko

Pri vstupe do Portugalska musia mať všetci cestujúci negatívny výsledok RT-PCR testu nie staršieho ako 72 hodín. Ag testy nie sú uznávané a momentálne neposkytuje iný režim vstupu ani očkovanie.(Za 37€ sa dajú na Slovensku urobiť tu)

Po návrate na Slovensko je potrebné absolvovať PCR test, Ag test, alebo nastúpiť do 14-dennej karantény. Negatívny výsledok testu ruší povinnosť karantény a je možné ho vykonať ihneď po návrate na Slovensko.

Konkrétne detaily nájdete na príslušných stránkach MZV. Tieto pravidlá sa v čase môžu meniť. Odporúčame ich teda pravidelne sledovať.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdia autobusy slovenskej spoločnosti SlovakLines skoro každú hodinku. Lístky kúpite už od 7,90€ priamo na ich stránke. Júlové/augustové lístky sa objaviac v ponuke o niekoľko týždňov.

Tip na ubytovanie

Porto Lounge Hostel & Guesthouse – ubytovanie v centre Porta so skvelými hodnoteniami od predchádzajúcich dovolenkárov s priemerom 9,1/10(pri 1400+ hodnoteniach). Dostupnú budete mať klimatizovanú izbu s TV, WiFi a vlastnou kúpeľňou + v cene máte aj raňajky. Za 4 noci dáte ako dvojica 290€ – 145€/osoba, 36€/osoba/noc.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania v Porte s 1000+ dostupnými zariadeniami na tejto stránke.

PORTO s odletom z Viedne - júnové letenky už za 20€!

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)