PODGORICA – výlet do Čiernej Hory s letenkami za 8€!

Interior of Cathedral of the Resurrection of Christ in Podgorica, Montenegro

Pri letoch z Krakova sa objavila výborná cenovka pri letoch do hlavného mesta Čiernej Hory – do Podgorica. Ak by ste si budúci týždeň chceli niekam zaletieť, Podgorica vás bude stáť iba 8€. Áno – za let tam aj naspäť dohromady!

Kedy je teda možné letieť? Za najnižšiu cenu v last minute termíne 3-7.11.2021. V stredu z Krakova odletíte a o 4 dní neskôr v nedeľu priletíte naspäť.

Ak by ste nechceli letieť v last minute termíne, pred Vianocami v termíne 15-19.12.2021 vás letenky budú stáť stále výborných 17€.

Ryanair v základnej cene letenky umožňuje zobrať si menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste si k letenky prikúpili aj priority boarding, okrem tejto menšej batožiny si môžete zobrať aj väčšiu s rozmermi 55x40x20cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Krakow
Podgorica
8€
napr. 03-07.11.2021

Tip na ubytovanie

Hotel Alexandar Lux4**** výborne hodnotené ubytovanie(priemer 9/10) s dobrou polohou v Podgorici. Za 4 noci tu ako dvojica zaplatíte 216€ – 108€/osoba, 27€osoba/noc. V cene sú aj raňajky! Za polohu má horel ešte lepšie hodnotenia s priemerom 9,5/10.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania so stovkami ďalších zariadení na tejto stránke.

Podmienky vstupu do Čiernej Hory

Na vstup do Čiernej Hory treba mať buď plné očkovanie, negatívny PCR test nie starší ako 72 hodín, Ag test nie starší ako 48 hodín alebo potvrdenie o prekonaní Covidu s pozitívnym testom nie starším ako 180 dní.

Rovnako tak ak nie ste zaočkovaní, treba mať negatívny test aj pri vstupe do Poľska. 

Pri návrate sa plne zaočkované osoby na hraniciach preukázujú napríklad Green Passom. Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

letenky z Krakova do Podgorice

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?