POBALTIE: LITVA – letné letenky z Bratislavy za 55€!

Kaunas, Litva

Letné letenky do Litvy s odletom z Bratislavy! Máme tu pre vás tip na lacné júlové letenky na novej linke do mesta Kaunas už za 55€!

Letenky za najnižšie ceny nájdete napríklad v termíne 19-24.07.2023. V stredu z Bratislavy odletíte a o 5 dní neskôr v pondelok priletíte naspäť. Za o niečo vyššiu cenu viete letieť aj v termíne 19-26.07.2023 či 19-28.07.2023.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Kaunas
55€
napr. 19-24.07.2023

Tip na ubytovanie

🏠☀️📈 Odporúčame rezervovať ubytovanie a letenku naraz. Ceny rastú a voľné miesta ubúdajú. Minulá sezóna ukázala, že ubytovanie zdražuje s blížiacim sa letom najviac, a ak sa dlho čaká – bude vás to stáť výrazne viac. Preto sme si pre vás pripravili aj konkrétny tip na ubytovanie.

Náš tip na ubytovanie

Olympus Hotel 3* ubytovanie v meste Kaunas v Litve. Má viac ako 600 hodnotení s priemerom 8,7/10. Izby majú vlastnú kúpeľňu, TV aj WiFi. Nachádza sa 5 minút cesty autom od centra. Parkovanie je zadarmo. Za 5 nocí zaplatíte ako dvojica 334€ – 167,00€/osoba, 33,40€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Požičanie auta

V termíne 19-24.07.2023 si viete požičať auto od 176€. To pri dvojici vychádza na 88,00€/osoba, 17,60€/osoba/deň. Pri štvorici 44,00€/osoba, 8,80€/osoba/deň. Ak by ste nad požičaním uvažovali, porovnanie cien jednotlivých autopožičovní na letisku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Bratislavy do Litvy

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?