PISA na predĺžený víkend – letenky z Budapešti za 20€!

Pisa, šikmá veža

Výlet mimo sezóny? Navštívte obľúbené Toskánsko! Spiatočné letenky do Pisy so svetoznámou šikmou vežou sú dnes dostupné na predĺžený víkend iba za 20€ za let tam aj naspäť dohromady. 

Za najnižšiu cenu je možné letieť napríklad v termíne 3-6.12.2021. V piatok z Budapešti odletíte a o 3 dní neskôr v pondelok priletíte naspäť.

Z Viedne sa dá letieť v rovnakom termíne za 29€ za let tam aj naspäť dohromady – ak by vám odlet z tohto letiska vyhovoval viac.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Pisa
20€
napr. 3-6.12.2021
Viedeň
Pisa
29€
napr. 3-6.12.2021

Tip na ubytovanie

Gialel Pisa2** ubytovanie s dobrou polohou v Pise, ktoré má pri viac ako 200 hodnoteniach priemer od predchádzajúcich klientov 9,2/10. Dostupnú budete mať izbu pre dvoch s WiFi, TV a vlastnou sprchou. Za 3 noci zaplatíte ako dvojica 148€ – 74€/osoba, 24,6€/osoba/noc.

Alebo si môžete pozrieť ponuku ubytovania v Pise so stovkami ďalších zariadení sami na tejto stránke.

Pravidlá vstupu do Talianska

Na vstup do Talianska je potrebné očkovanie, potvrdenie o prekonaní Covidu alebo negatívny PCR/Ag test nie starší ako 48 hodín (Za 37€ sa dajú na Slovensku urobiť testy tu).

Každý cestujúci musí pred letom vyplniť aj tento elektronický formulár. Konkrétne detaily nájdete na príslušných stránkach MZV. Tieto pravidlá sa v čase môžu meniť. Odporúčame ich teda pravidelne sledovať.

letenky z Budapešti do Pisy

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?