PHUKET v Thajsku – akciové dovolenkové letenky za 619€!

Phuket

Aj na thajský Phuket tu dnes pre vás máme akciovú ponuku leteniek! Spiatočné letenky s odletom z Viedne sa dajú na budúcoročné termíny zarezervovať už za 619€!

Etihad pritom patrí dlhodobo k špičke svetových aeroliniek. V poslednom hodnotení najlepších leteckých spoločností sveta sa umiestnili na 21. mieste.

Termínov je dostupných zatiaľ dosť – od februára až do júna 2023. Odporúčame voliť termíny na prelome februára a marca. Budete mať krajšie počasie ako napríklad počas júna.

Celý kalendár termínov nájdete na tejto stránke.(ak by vám niektorý z nich nefungoval, treba poskúšať ostatné…pravdepodobne sa stihol už rozpredať)

Prestupovať budete iba jedinýkrát v Abú Dhabí. V cene je už aj možnosť zobrať si podpalubnú batožinu. 99% z nás teda už nebude potrebovať ďalšie dokupovanie batožiny.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Phuket
619€
február – jún 2023

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Pri rezervovaní ubytovania vieme odporučiť dva medzinárodné portály – Trivago.co.uk či Booking.com.

Cestovné poistenie so zľavou 50%

Cestovné poistenie so zľavou 50% od AXA viete získať cez tento link.

Variant Excelent kryje liečebné náklady do 20 mil. €, zodpovednosť za škody na majetku do 125 000€poistenie batožiny do 1500€poistenie omeškania batožiny 200€ či Poistenie oneskorenia a zrušenia letu(o viac ako 6 hodín) – 20€/hod. Viac info na tejto stránke.

letenky z Viedne na Phuket

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 4

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?