Októbrový výlet do hlavného mesta Francúzska! Paríž s odletom z Budapešti už od 29€ za let tam aj naspäť dohromady.
Za najnižšiu cenu môžete letenky zarezervovať v prípade, že máte u WizzAiru zakúpené členstvo Wizz Discount Club. Ak ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho máte, poletíte za 29€. Ak členstvo nemáte, letenky pre nečlenov stoja 49€.
Ak členstvo nemáte, odporúčame kupovať letenky rovno aj s členstvom ak pôjdete napríklad vo dvojici. Členstvo pre dvoch na rok stojí dohromady 30€ a za letenky v konečnom dôsledku zaplatíte menej, keďže zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. 29€ + 29€ + 30€ pri zakúpení leteniek aj členstva vs 49€ + 49€ bez členstva. S tým rozdielom, že to členstvo vám platí na rok a teda ďalšie letenky kupujete so zľavou bežne 10-20€ na jednu spiatočnú letenku.
Letenky za najnižšie ceny nájdete napríklad v termíne 14-18.10.2022. V piatok z Budapešti odletíte a o 4 dní neskôr v utorok priletíte naspäť.
Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina
Tip na ubytovanie
Terminus Orléans Paris – 2** ubytovanie s dobrou polohou v Paríži. Pri viac ako 1400 hodnoteniach má priemer 8,3/10. Izby majú vlastnú kúpeľňu, TV aj WiFi. Za 4 noci zaplatíte ako dvojica 542€ – 271,00€/osoba, 67,75€/osoba/noc.
Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke