PARÍŽ z Budapešti – júnové letenky už od 35€!

Júnový výlet do Paríža? Máme tu pre vás tip na letenky z Budapešti so slušnou cenovkou už od 35€ za let tam aj naspäť dohromady!

Za najnižšiu cenu môžete letenky zarezervovať v prípade, že máte u WizzAiru zakúpené členstvo Wizz Discount Club. Ak ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho máte, poletíte za 35€. Ak členstvo nemáte, letenky pre nečlenov stoja 55€.

Ak členstvo nemáte, odporúčame kupovať letenky rovno aj s členstvom ak pôjdete napríklad vo dvojici. Členstvo pre dvoch na rok stojí dohromady 30€ a za letenky v konečnom dôsledku zaplatíte menej, keďže zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. 35€ + 35€ + 30€ pri zakúpení leteniek aj členstva vs 55€ + 55€ bez členstva. S tým rozdielom, že to členstvo vám platí na rok a teda ďalšie letenky kupujete so zľavou bežne 10-20€ na jednu spiatočnú letenku.

Najlacnejšie letenky sú dostupné napríklad na termín 10-14.06.2022. V piatok z Budapešti odletíte a o 4 dní neskôr v utorok priletíte naspäť. Navyše sa letí na letisko Orly, ktoré je k centru omnoho bližšie ako iné letiská, na ktoré nízkonákladové spoločnosti lietajú.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Paríž
od 35€
napr. 10-14.06.2022

Tip na ubytovanie

Citadines Austerlitz Paris3*** štúdia a apartmány s dobrou polohou v Paríži. Navyše pri viac ako 1200 hodnoteniach od predchádzajúcich klientov majú priemer výborných 8,2/10. Dostupné budete mať štúdio s vlastnou kúpeľňou, TV či WiFi. Za 4 noci zaplatíte ako dvojica 545€ – 272,50€/osoba, 68,13€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Covid-19: Podmienky vstupu do Francúzska

Vstup do Francúzska je bez problémov – iba treba mať potvrdenie o zaočkovaní alebo negatívny test(Ag alebo PCR)

Celé podmienky si môžete pozrieť na stránkach Ministerstva zahraničných vecí.

letenky z Budapešti do Paríža

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?