PARÍŽ s odletom z Budapešti – augustové letenky už od 25€!

A čo by ste povedali na letný výlet do romantického Paríža? Dnes tu pre vás máme tip na letenky z Budapešti, ktorých cena začína už na 25€!

Navyše poletíte na letisko Orly, ktoré sa nachádza priamo v Paríži a nebudete teda musieť tráviť ešte množstvo času v autobuse, ako je to napríklad pri lete na letisko Beauvais.

Za najnižšiu cenu je možné letieť s členstvom Wizz Discount Club. Ak ho zakúpené nemáte, letenky vás budú stáť 44€. To je ale na letnú sezónu stále výborná cena.

Členstvo však môžeme odporučiť. Dá sa prikúpiť priamo pri rezervácii letenky a zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. Členstvo pritom stojí na rok 30€ pre dvojicu a bežná zľava pri spiatočnej letenke pre jednu osobu je 10-20€. Veľmi rýchlo teda na členstve ako takom profitujete.

Za najnižšiu cenu je možné letieť v prvej polovici augusta – v termíne 6-13.8.2021. Prípadne za cena o pár eur vyššie sa dá letieť aj počas júla v termíne 14-21.7.2021

Prípadne si môžete pozrieť aj ďalšie linky do Paríža na tejto stránke – je ich mnoho aj z iných letísk.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Paríž
od 25€
napr. 6-13.8.2021

Tip na ubytovanie

Hotel Marais Bastille – 3*** ubytovanie v Paríži so stovkami pozitívnych hodnotení(priemer 8,8/10) a navyše s dobrou polohou blízko centra. Za 7 nocí tu zaplatíte za izbu pre dvoch ako dvojica 514€ – 257€/osoba, 37€/osoba/noc. Louvre je vzdialený iba 2,5km, Eiffellovka 5,5km. 

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania s tisíckami dostupných zariadení v Paríži na tejto stránke.

Vstup do Francúzska a návrat na Slovensko

Na vstup do Francúzska je vyžadované buď očkovanie alebo negatívny PCR/Ag test nie starší ako 72 hodín. S meniacou sa situáciou sa však podmienky môžu meniť. Odporúčame sledovať stránky MZV.

Po návrate na Slovensko sa musia zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

letenky z Budapešti do Paríža

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?