PARÍŽ s odletom z Bratislavy – letenky za 20€!

Paríž eiffelova veža

Rok 2020 treba treba odštartovať správne – cestovateľsky, čo poviete? Ak súhlasíte – máme tu pre vás tip na letenky do Paríža v prvej polovici januára za parádnych 20€!

Ide o ponuku spoločnosti Ryanair a to rovno z bratislavského letiska!

Za najnižšiu cenu je dostupný termín 7-11.1.2020. Ak by ste však chceli letieť počas iného januárového termínu – dostupných ich tam je viacero.

Kalendáre termínov aj z iných miest si môžete pozrieť na tejto stránke.

Ako pri každom článku upozorňujeme aj tu – letí sa na letisko Paris Beauvais, z ktorého je doprava o čosi drahšia ako možno z iných letísk, na ktoré ste zvyknutí. Za lístok z letiska a naň zaplatíte dokopy okolo 30€!

V základnej cene letenky máte možnosť zobrať si menšiu tašku s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia väčšia príručná batožina 55x40x20cm sa dá priplatiť.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Paríž Beauvais
20€
napr. 7-11.1.2020

Tip na ubytovanie

Izba cez Airbnb.com – ak chcete ubytovanie v Paríži s dobrou polohou, môžete vyskúšať toto ubytko. Za 4 noci zaplatíte ako dvojica 196€ – 98€/osoba, 24,5€/osoba/noc.

TIP: Ak o Airbnb počujete prvý krát a ešte tam nemáte účet – táto služba ponúka vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo každému novému užívateľovi! Stačí si spraviť registráciu napríklad cez tento link.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Bratislavy do Paríža

[kkstarratings force=“false“ valign=“bottom“ align=“left“]

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?