PARÍŽ pred Vianocami – letenky z Budapešti od 45€!

Paríž eiffelova veža

Predvianočný výlet do Paríža? Máme tu pre vás tip na akciové letenky do hlavného mesta Francúzska už od 45€ za let tam aj naspäť dohromady! Navyše sa letí na letisko Orly, ktoré je k centru Paríža omnoho bližšie ako iné, kam nízkonákladové letecké spoločnosti lietajú.

Za najnižšiu cenu môžete letenky zarezervovať v prípade, že máte u WizzAiru zakúpené členstvo Wizz Discount Club. Ak ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho máte, poletíte za 45€. Ak členstvo nemáte, letenky pre nečlenov stoja 72€.

Ak členstvo nemáte, odporúčame si k letenkám pri rezervácii kúpiť rovno aj členstvo(ak pôjdete aspoň vo dvojici). Členstvo pre dvoch na rok stojí dohromady 40€ a za letenky s členstvom v konečnom dôsledku zaplatíte menej, keďže zľava z neho plynúca sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. 45€ + 45€ + 40€ pri zakúpení leteniek aj členstva vs 72€ + 72€ bez členstva. S tým rozdielom, že členstvo vám platí na rok a teda ďalšie letenky kupujete so zľavou bežne 10-20€ na jednu spiatočnú letenku(prípadne aj viac pri zľavách pre členov ako dnes)

Letieť je možné v termíne 06-11.12.2023. V stredu z Budapešti odletíte a o 5 dní neskôr v pondelok priletíte naspäť.

Iné možnosti letov si môžete pozrieť na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Paríž
od 45€
napr. 06-11.12.2023

Tip na ubytovanie

Odalys City Paris Montmartre4* ubytovanie s viac ako 2500 hodnoteniami s priemerom 8,3/10(a 9,3/10 za polohu). Nachádza sa 200 metrov od Baziliky Sacré-Coeur a 15 minút chôdze od Moulin Rouge. Štúdia majú kúpeľňu, kuchynku, klimatizáciu, TV aj WiFi. Za 5 nocí zaplatíte ako dvojica 634€ – 317,00€/osoba, 63,40€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?