Ostrov SKIATHOS – júnová dovolenka v Grécku s letenkami za 67€!

Skiathos, Grécko

Dovolenka na ostrove Skiathos! Dnes tu pre vás máme aj tip na lacné letenky do Grécka už za 67€ za let tam aj naspäť dohromady počas júna.

Najlacnejšie letenky sú dostupné napríklad na termín 14-21.06.2023. V stredu z Viedne odletíte a o 7 dní neskôr v stredu priletíte naspäť.

Iné termíny si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Skiathos
67€
napr. 14-21.06.2023

Tip na ubytovanie

🏠☀️📈 Odporúčame rezervovať ubytovanie a letenku naraz. Ceny rastú a voľné miesta ubúdajú. Minulá sezóna ukázala, že ubytovanie zdražuje s blížiacim sa letom najviac, a ak sa dlho čaká – bude vás to stáť výrazne viac. Preto sme si pre vás pripravili aj konkrétny tip na ubytovanie.

Náš tip na ubytovanie

Takis Studiosubytovanie s výbornou cenou s skvelými hodnoteniami s priemerom 9,1/10. Nachádza sa asi kilometer od letiska a kilometer od pláže. Izby majú kúpeľňu, balkón, klimatizáciu, TV aj WiFi. Zariadenie má aj vlastný bazén a bezplatné parkovisko. Za 7 nocí zaplatíte ako dvojica 320€ – 160,00€/osoba, 22,86€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Požičanie auta

V termíne 14-21.06.2023 si viete požičať auto od 148€. To pri dvojici vychádza na 74,00€/osoba, 10,57€/osoba/deň. Pri štvorici 37,00€/osoba, 5,29€/osoba/deň. Ak by ste nad požičaním uvažovali, porovnanie cien jednotlivých autopožičovní na letisku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Skiathosu

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.6 / 5. Počítadlo: 10

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)