Ostrov Saipan s letenkami od 699€

pláž na ostrove Saipan v Mikronézii
By: Stefan Krasowski - CC BY 2.0

Ostrov Saipan je hlavným ostrovom Severných Marián nachádzajúcich sa v Mikronézii. Okrem bielych pláží, ktoré narozdiel od iných populárnych ostrovov nie sú ani zďaleka tak preplnené vám tento ostrov ponúkne aj množstvo turistických atrakcii a famóznu tropickú prírodu. A koľko vás budú stáť letenky? Tie najlacnejšie už od 699€!

Termínov od augusta do januára je aktuálne ešte celkom dosť – tých letných je však už len minimum. Preto ak by ste radi leteli aj počas leta, s rezerváciou by som na vašom mieste neváhal príliš dlho. 

Lety sú s dvoma prestupmi. Najprv poletíte z Viedne do Ríma, následne z Ríma so Soulu a odtiaľ už na ostrov Saipan. Za cenu letenky si so sebou môžete zobrať 1 príručnú batožinu a 2 podpalubné batožiny s maximálnou hmotnosťou 23kg.

Počasie počas jednotlivých mesiacov je nasledovné(grafy z http://www.worldweatheronline.com/saipan-weather-averages/pw.aspx):
teplo Saipan zrážky SAIPAN


Letenky na ostrov Saipan

 Odlet: Viedeň |  Termín: august 2016 – január 2017 |  Cena: od 699 €

Kalendár termínov

Ubytovanie

Lacné letenky máte, ale kde zarezervovať lacné ubytovanie? Nie je to nič náročné. Stačí využiť jednu z nasledujúcich stránok:

Booking.com – obrovské množstvo ubytovacích zariadení, výhodné ceny, časté zľavy. Portál s dlhoročnou históriou, jedna z prvých volieb väčšiny cestovateľov.

Airbnb – ponuka ubytovania priamo od ľudí v jednotlivých krajinách

letenky Saipan

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?