ORLANDO z Viedne – letenky na Floridu za 559€!

Orlando - zábavný park

Zimná dovolenka na slnečnej Floride! Máme tu pre vás tip na letenky do najznámejšieho mesta zábavných parkov – do amerického Orlanda.

Tam aj naspäť s odletom z letiska vo Viedni aktuálne už za 559€ dohromady!

Termíny sú dostupné na naše chladnejšie mesiace – od októbra 2022 až do apríla 2023. Je si z čoho vyberať. Celý kalendár termínov nájdete na tejto stránke.

Prestupuje sa jedinýkrát v Montreale. Prestupy sú väčšinou pomerne krátke.  Netreba zabudnúť, že aj na prestup v Kanade stále treba mať vybavenú elektronickú autorizáciu eTA. Na prestup v Kanade očkovanie nepotrebujete, no ak ho máte, budete môcť opustiť aj letisko.

V základnej cene letenky máte možnosť zobrať si so sebou príručnú batožinu. Ďalšia batožina sa dá prípadne doplatiť.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Orlando
559€
október 2022 – apríl 2023

Tip na ubytovanie

Universal’s Endless Summer Resort – Dockside Inn and Suites3*** ubytovanie s výbornou polohou v Orlande. Má viac ako 2500 hodnotení s priemerom 8,8/10. Izby sú klimatizované s vlastnou kúpeľňou, TV aj WiFi.  K zábavnému parku Universal Studios to budete mať 1700 metrov, k zábavnému parku venovanému Harrymu Potterovi 1800 metrov. Za 11 nocí zaplatíte ako dvojica 1081€ – 540,50€/osoba, 49,14€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Covid-19: Podmienky vstupu do USA

Do USA je možné letieť ak ste plne zaočkovaná osoba. Test pred odletom už nie je vyžadovaný. Kompletné informácie nájdete na týchto stránkach Ministerstva zahraničných vecí. 

Okrem týchto pravidiel v súvislosti s Covid-19 samozrejme treba mať vybavenú aj autorizáciu ESTA, čo bolo podmienkou vstupu aj pred pandémiou. Okrem toho treba na prestup v Kanade vybaviť aj autorizáciu eTA.

Cestovné poistenie so zľavou 50%

Cestovné poistenie so zľavou 50% od AXA viete získať cez tento link.

Variant Excelent kryje liečebné náklady do 20 mil. €, zodpovednosť za škody na majetku do 125 000€poistenie batožiny do 1500€poistenie omeškania batožiny 200€ či Poistenie oneskorenia a zrušenia letu(o viac ako 6 hodín) – 20€/hod. Viac info na tejto stránke.

letenky z Viedne do Orlanda

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)