OMAN AIR: Akcia na letenky z Milána do Tanzánie a juhovýchodnej Ázie(od 359€)

By: David Berkowitz - CC BY 2.0

Spoločnosť Oman Air patrí k spoločnostiam, s ktorých akciami môžeme byť za posledné obdobie len a len spokojní. Snaží sa dostať sa medzi špičku a aj preto sú často krát ceny viac ako priaznivé. 

Aktuálne akciám podľahli letenky z MILÁNA do niekoľko ázijských krajín + do klasickej destinácie kam lieta Oman Air za slušné sumy – do Tanzánie(+Zanzibar).

Najlacnejšie nakúpite letenky do Kuala Lumpur za 359€, nasleduje Bangkok, Singapur a Kuala Lumpur s návratom do Bangkoku za 369€, na Srí Lanku sa dostanete od 389€ a pri Tanzánii a Zanzibare cena začína na 399€ za spiatočný let. 

Za zlacnené ceny máte možnosť nakupovať letenky v mesiacoch august, september, október 2016. Viac sa dozviete priamo po prekliku na kalendár termínov(pri niektorých to hodí, že ponuka nie je aktuálna…niekedy stačí len načítať stránku znova a skúsiť to, niekedy je termín skutočne vypredaný a treba vybrať nejaký „susedný“).

Lety sú s jediným prestupom v Ománe – väčšinou celkom krátkymi + pri niektorých destináciach absolvujete aj technický stop(napríklad na natankovanie). Zobrať si so sebou môžete batožinu do 30 kg.

Od
Do
Cena
Rezervácia
Miláno
Kuala Lumpur
359€
Miláno -> Kuala Lumpur
Singapur -> Miláno
359€
Miláno -> Singapur
Bangkok -> Miláno
369€
Miláno
Bangkok
369€
Miláno
Singapur
369€
Miláno -> Kuala Lumpur
Bangkok -> Miláno
369€
Miláno
Colombo
389€
Miláno
Zanzibar
399€
Miláno -> Dar Es Salaam
Zanzibar -> Miláno
399€
Miláno
Dar Es Salaam
399€

Ako sa dostať do Milána?

Naposledy keď sme hovorili o najlacnejších možnostiach ako sa dostať do Milána, cestovateľ Martin nás upozornil, že najlacnejšou možnosťou je stop! 😀 Preto áno! Najlacnejšie sa do Milána dostanete stopom!

Každopádne ak nepatríte k takýmto dobrodruhom, letenky do Milána aj s podpalubnou batožinou do 23kg viete kúpiť už od 66€/osoba pri využití ponuky spoločnosti WizzAir na lety z Budapešti do Milána v termíne napríklad 8-21.9 ak ste členmi Wizz Discount Club

Ak členmi nie ste, cena pre vás bude 66€/osoba + 30€ za členstvo vo Wizz Discount Club, ktoré môžete využiť na nákup lacných leteniek nie len pre vás ale aj pre 1 ďalšiu osobu. Viac o Wizz Discount Club si môžete prečítať tu. Letenky spoločnosti WizzAir sa najviac oplatí kupovať na ich vlastných stránkach

Prípadne z Bratislavy sa do Milána dostanete so spoločnosťou Ryanair za 92€/osoba napríklad v termíne 19-28.9.2016 pričom v cene máte aj podpalubnú batožinu do 15kg. 

Ubytovanie

Pri hľadaní ubytovania si treba prejsť ponuky na stránkach Booking.com. Hlavne v juhovýchodnej Ázii viete rezervovať ubytovanie za slušné low-cost ceny začínajúce povedzme na 4€/osoba/noc. 

Samozrejme záleží aj na tom v akom termíne plánujete letieť, kam budú smerovať vaše kroky a aký štandard očakávate, každopádne nízkymi cenami je Ázia je známa. 

Kompletnú ponuku ubytovania nájdete tu

letenky Kuala Lumpur

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno