Októbrový výlet do hlavného mesta Španielska? Máme tu pre vás tip na letenky za skvelých 20€!
Najlacnejšie letenky sú dostupné napríklad na termín 05-11.10.2022. V stredu z Viedne odletíte a o 6 dní neskôr v utorok priletíte naspäť.
Za rovnakú cenu je možné letieť aj v o deň dlhšom termíne 04-11.10.2022 či termíne o týždeň neskôr 11-18.10.2022.
Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.
V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).
Tip na ubytovanie
Hostal Zamora – 2** ubytovanie v absolútnom centre Madridu! Námestie Puerta del Sol je od zariadenia iba 600 metrov, Plaza Mayor 900 metrov. Dostupnú budete mať izbu s klimatizáciou, TV, WiFi a vlastnou kúpeľňou. Za 6 nocí zaplatíte ako dvojica 444€ – 222,00€/osoba, 37,00€/osoba/noc.
Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke
Ako sa dostať na letisko vo Viedni?
Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke
Pred cestou si prečítajte aj:
- Top 10 miest v Madride, ktoré sa oplatí vidieť!
- Ako nás stál výlet v Madride toľko, čo iní zaplatia len za letenky!
- 19 konkrétnych tipov, ktoré by ste si mali prečítať pred cestou do Madridu
- 10 vecí, ktoré by ste mali spraviť pri návšteve Španielska
- Cuenca. Mesto, v ktorom z útesu visia domy (vzdialené 164km od letiska)