Októbrový DUBAJ – letenky z Budapešti už od 60€!

večerný Dubaj

Ďalší tip, ktorý tu dnes pre vás máme, sú letenky do obľúbeného Dubaja v Spojených Arabských Emirátoch. Spiatočné letenky s odletom z Budapešti sú aktuálne dostupné už od 60€ za let tam aj naspäť dohromady.

Za najnižšiu cenu je možné letieť pre členov Wizz Discount Club. Ak ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho máte zakúpený, poletíte za 60€. Bez členstva letenky stoja 90€.

Ak však aj členstvo zakúpené nemáte a letenky plánujete kupovať, odporúčame kupovať aj členstvo Wizz Discount Club. Zaplatíte dohromady menej a navyše budete mať na ďalší rok zakúpené aj členstvo. Členstvo sa dá prikúpiť priamo pri rezervácii letenky a zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. Namiesto 90€ budete teda platiť za letenky 60€ – v prípade dvojice teda každý o 30€ menej. Členstvo pritom stojí na rok 30€ pre dvojicu dohromady.

Kedy sa ale letí? Za najnižšiu cenu môžete letieť v strede októbra – v termíne 10-17.10.2021 na týždennú dovolenku.

Teploty sa aj v tomto období v Dubaji bežne pohybujú medzi 35-40°C. O horúce počasie teda nebude núdza.

Prípadne si môžete pozrieť aj ďalšie linky do Dubaja na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Dubaj
od 60€
napr. 10-17.10.2021

Tip na ubytovanie

Hilton Garden Inn Dubai Al Muraqabat – Deira – populárne 4**** ubytovanie v Dubaji s viac ako 1000 hodnoteniami s priemerom 8,1/10.Dostupnú budete mať izbu s klimatizáciou, TV, vlastnou kúpeľňou a za týždeň zaplatíte ako dvojica 475€ – 238€/osoba, 34€/osoba/noc. . Na streche sa nachádza aj bazén. 

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania so stovkami dostupných zariadení na tejto stránke.

Vstup do Dubaja a návrat na Slovensko

Všetci cestujúci(zaočkovaní aj nezaočkovaní) sa musia pred cestou preukázať negatívnym RT-PCR negatívnym testom na Covid-19.(za 37€ sa dá objednať TU) Následne treba mať vyplnené tlačivo o zdravotnom stave a povinne si stiahnuť ich aplikáciu. Po prílete do Dubaja vás odtestujú ešte raz zadarmo a do výsledku testu musíte ostať na ubytovaní(zväčša pár hodín). Tlačivo a informácie o stiahnutí aplikácie budú k dispozícií ako v lietadle, tak i po pristáti pred pasovou kontrolou. Viac info na stránkach MZV

Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Októbrový DUBAJ - letenky z Budapešti už od 60€!

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)