Októbrový DUBAJ – letenky z Budapešti už od 60€!

večerný Dubaj

Ďalší tip, ktorý tu dnes pre vás máme, sú letenky do obľúbeného Dubaja v Spojených Arabských Emirátoch. Spiatočné letenky s odletom z Budapešti sú aktuálne dostupné už od 60€ za let tam aj naspäť dohromady.

Za najnižšiu cenu je možné letieť pre členov Wizz Discount Club. Ak ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho máte zakúpený, poletíte za 60€. Bez členstva letenky stoja 90€.

Ak však aj členstvo zakúpené nemáte a letenky plánujete kupovať, odporúčame kupovať aj členstvo Wizz Discount Club. Zaplatíte dohromady menej a navyše budete mať na ďalší rok zakúpené aj členstvo. Členstvo sa dá prikúpiť priamo pri rezervácii letenky a zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. Namiesto 90€ budete teda platiť za letenky 60€ – v prípade dvojice teda každý o 30€ menej. Členstvo pritom stojí na rok 30€ pre dvojicu dohromady.

Kedy sa ale letí? Za najnižšiu cenu môžete letieť v strede októbra – v termíne 10-17.10.2021 na týždennú dovolenku.

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

Teploty sa aj v tomto období v Dubaji bežne pohybujú medzi 35-40°C. O horúce počasie teda nebude núdza.

Prípadne si môžete pozrieť aj ďalšie linky do Dubaja na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Dubaj
od 60€
napr. 10-17.10.2021

Tip na ubytovanie

Hilton Garden Inn Dubai Al Muraqabat – Deira – populárne 4**** ubytovanie v Dubaji s viac ako 1000 hodnoteniami s priemerom 8,1/10.Dostupnú budete mať izbu s klimatizáciou, TV, vlastnou kúpeľňou a za týždeň zaplatíte ako dvojica 475€ – 238€/osoba, 34€/osoba/noc. . Na streche sa nachádza aj bazén. 

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania so stovkami dostupných zariadení na tejto stránke.

Vstup do Dubaja a návrat na Slovensko

Všetci cestujúci(zaočkovaní aj nezaočkovaní) sa musia pred cestou preukázať negatívnym RT-PCR negatívnym testom na Covid-19.(za 37€ sa dá objednať TU) Následne treba mať vyplnené tlačivo o zdravotnom stave a povinne si stiahnuť ich aplikáciu. Po prílete do Dubaja vás odtestujú ešte raz zadarmo a do výsledku testu musíte ostať na ubytovaní(zväčša pár hodín). Tlačivo a informácie o stiahnutí aplikácie budú k dispozícií ako v lietadle, tak i po pristáti pred pasovou kontrolou. Viac info na stránkach MZV

Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Októbrový DUBAJ - letenky z Budapešti už od 60€!

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?